گیلانیان
چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 30 November , 2022
جولای 19, 2011 کد خبر : 1718 خبر ها

سرنگونی هواپیمای جاسوسی آمریکا بر فراز قم

سرنگونی هواپیمای جاسوسی آمریکا بر فراز قم

گیلانیان : عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: «هواپیمای بدون سرنشین جاسوسی آمریکا که بر فراز آسمان قم و نزدیک به نیروگاه فوردو در حال پرواز بود توسط پدافند هواپیمایی سپاه پاسداران در خاک ایران سرنگون شد.

«سید علی آقازاده دافساری» نماینده مردم رشت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود: «هواپیمای بدون سرنشین که برای شناسایی منطقه نیروگاه و مرکز هسته ای قم از سوی سازمان جاسوسی آمریکا نیروگاه فوردو به پرواز درآمد از سوی نهاد اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران شناسایی و سرنگون گشت.»

وی با بیان اینکه اینگونه اقدامات مدتهاست از سوی سازمان جاسوسی آمریکا علیه ایران صورت می پذیرد اظهار داشت: «هواپیماهای جاسوسی آمریکا معمولا از سوی کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای هم مرز و نزدیک ایران به پرواز در می آیند که خوشبختانه تا به امروز سازمان اطلاعاتی و امنیتی کشور توانسته به خوبی آنها راشناسایی و دسایس آنان را نقشه برآب نماید.»

اخبار مرتبط

نظرات

  • با سلام جناب آقای آقازاده پس از سالها یادشان آمد که باید مصاحبه بکند آن هم به عنوان نماینده مردم شریف رشت و متاسفانه مصاحبه ایشان با اطلاعیه زیر تکذیب شد!؟.
    ایسنا – سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اخبار سرنگونی هواپیمای بدون سرنشین آمریکا در فردو را تکذیب کرد.

    روابط عمومی سپاه با اشاره به برخی اخبار مبنی بر سرنگونی هواپیمای جاسوسی امریکا در منطقه فردو، اعلام کرد: آن‌چه که منجر به اطلاع این‌گونه اخبار شده است، مربوط به مورد هدف قرار گرفتن یک هدف هوایی آزمایشی توسط پدافند نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه عمومی استان قم بوده است.

    در این اطلاعیه همچنین تاکید شده است که با هوشیاری پدافند هوایی جمهوری اسلامی ایران، اصولا هواپیماهای جاسوسی امریکا توان نفوذ به فضای کشورمان را ندارند.

    این اطلاعیه در پایان می‌افزاید: بدیهی است اعلام این‌گونه اخبار باید از سوی مقامات مسوول در نیروهای مسلح منتشر شود.

  • این همه یکی از کرامات نمایندگان گیلان ـ بخصوص شهر رشت ـ که بعد از مدت ها معطلی برای پیدا کردن دو کلمه حرف مناسب جهت پز دادن در میان مردم ، آبکی و دروغ از کار درآمد و آبروی موکلان خود را برد . شاید بتوان ادعا کرد مهمترین دلیل عدم کامیابی گیلان در کسب امتیازات زیربنایی در کشور ، وجود این گونه افراد بدون خاصیت در مجلس است . اصلا گویا قرار نیست اهالی محترم رشت از نظر داشتن نماینده بدردبخور ، از اول انقلاب تا حال ، شانس داشته باشند!

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد