گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
ژوئن 21, 2012 کد خبر : 10097 خبر ها

با حكم معاون رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور

سعید حاج رحیمی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی شد

سعید حاج رحیمی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی شد

با حکم معاون رئیس جمهور، سعید حاج رحیمی به سمت رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد

گیلانیان به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد انزلی : حمید بقایی معاون رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور خطاب به سعید حاج رحیمی آمده است : با عنایت به سوابق و تجربیات جنابعالی و به استناد ماده (۶) قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری، صنعتی و تفویض اختیار ریاست جمهوری به موجب این ابلاغ به عنوان «رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی» منصوب می‌شوید.

در ادامه این حکم ذکر شده است: برنامه‌ریزی و سازماندهی اثربخش و هوشمندانه با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها، قابلیت‌ها امکانات و منابع موجود و بالقوه و ایجاد تحرک بالنده در جذب سرمایه‌گذاری و افزایش توان صادراتی منطقه در زمره انتظاراتی است که باید در سرلوحه برنامه‌های کاری جنابعالی قرار گیرد.

از سوابق مدیریتی سعید حاج رحیمی در مناطق آزاد کشور می‌توان به مسئولیت‌هایی چون مدیر عامل شرکت گسترش سرمایه‌گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و قائم مقام مدیرعامل و معاون سازمان منطقه آزاد قشم به اشاره کرد.

پیش از این علیرضا بهمنی از مهرماه ۸۹ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی را برعهده داشته است.

منطقه آزاد انزلی یکی از مناطق آزاد هفت‌گانه ایران است که به مساحت سه هزار و ۲۰۰ کیلومتر مربع در سه بخش محدوده فاز تجارت، شهرک صنعتی بندرانزلی و محدوده بندری از سال ۸۴ پس از تعیین محدوده قانونی و انتصاب نخستین هیئت مدیره فعالیت خود را آغاز کرده است

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی