گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز سه شنبه,۲۱ام آذر ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی سه شنبه,۲۱ام آذر ۱۳۹۶

بمناسبت روز رشت :

برخی ها کباب ، پاکبانان و غیره دود کباب ؟!

  • تاریخ انتشار ۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۲:۱۰
  • کد مطلب 55345
  • نویسنده مدیر مسئول
  • موضوعات مرتبط

اختصاصی گیلانیان : وقتی سفره افطاری ۷۰ متری در پیاده راه فرهنگی رشت گسترانیده شد در کنار این سفره رنگین آتش نشانان شهر با زن و بچه های قد و نیم با تمام بی ادعایی برای حفظ خانواده مجبور شدند دست نوشته بلند کنند : “آقای شهردار ! آتش نشانان سه ماه است حقوق ندارند آیا این افطاری واجب است” !!

وقتی عائله زحمتکش ترین قشر بی ادعای جامعه پا روی غرور خود گذاشتند و در کنار سفره افطاری به بی عدالتی اعتراض کردند نمی دانم اعضای شورای اسلامی و مدیران شهرداری رشت چه حالی داشتند و چگونه لقمه های آن سفره از گلوی مهمانان پایین رفت ؟!

Untitled-1

تجمع-آتشنشانان-شهرداری-رشت-6

2

عمق فاجعه در حدی بود که جامعه خبری استان در مصاحبه مطبوعاتی مقام ذیربطی طرح موضوع کردند و قرار شده بود تحقیق شود که محل تامین بودجه آن سفره مشخص شود که متاسفانه تا به امروز این نویسنده موفق به کسب اطلاع از نتیجه نشد !؟

هنوز خاطره تلخ و شرم آور آن صحنه از یاد نرفته در پی انتشار خبر تصویب ۲٫۵ میلیارد ریال اعتبار برای روز رشت توسط شورای اسلامی شهر رشت توسط خبرگزاری فارس مورخ ۲ دی ۹۵ همین خبرگزاری در روز ۳ دی ۹۵ نوشت :

مدیر روابط عمومی شهرداری رشت درباره برنامه‌های هفته رشت اظهار کرد: طبخ کباب کوبیده ( کباب کوبیده ۸۰ یا ۱۰۰ متری) از جمله برنامه‌های هفته رشت بوده که از ۶ دی ماه آغاز می‌شود” .

این خبر در شرایطی منتشر می شود که (خزر) در تاریخ ۳ دیماه ۹۵ از قول  محمود باقری یکی از اعضای شورای اسلامی رشت نوشت :

۶ ماه حقوق رفتگران را می خواهند خرج جشن روز رشت کنند

در ادامه از قول همین عضو شورا می نویسد : پوست دستان کارگران از سرما تکه پاره شده است و حقوق نمی گیرند! شب چله چه چیزی برای زن و بچه شان میتوانستند بخرند؟ من بازنشسته، حقوق میگیرم و جای دیگر کار می کنم باز کم آوردم؛ کسی که ۶ ماه حقوق نگرفته است چه وضعی دارد؟

باقری خطیبانی با بیان اینکه برای گرامیداشت روز رشت ۲۰ عدد بنر بزنید گفت: ما دیگر روز رشت نداریم. ما ماتم و غم داریم. چهره ها بر افروخته است. فردی به خاطر نداشتن بیمه دو روز بچه اش را از بیمارستان نتوانسته است بگیرد اما… به خدا باید جواب این مردم و این شهر را بدهیم. اینجا نشستیم چطور می خواهیم جواب بدهیم؟

وی در ادامه اظهار داشت: کدام شهید به چنین برنامه هایی راضی است؟ رفتگر ۴ ماه، ۵ ماه حقوق نمی گیرد بچه یک کارگر شیر خشک ندارد، ۶ روز شیر خشک نداشته و نخورده است. مدیری شصت میلیون تومان برای خودش می گیرد؟ چه خبر است در شهرداری؟

سربسته مسئولیت شرعی پخت کباب کوبیده ۸۰ یا ۱۰۰ متری که می تواند اشتهای شهری را تحریک نماید بعهده کیست ؟

وقتی پاداش یک مرحله رییس تبلیغات شهرداری رشت بیش از حقوق یک سال من بازنشسته باشد باید دید سهم از ما بهتران چقدر خواهد بود و اینجاست که باید گفت :

سهم برخی ها کباب ، سهم پاکبانان و غیره دود کباب ؟!


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار