گیلانیان
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ Sunday, 17 February , 2019
بهمن ۲۳, ۱۳۹۶ کد خبر : 65444 خبر ها

فرمانده سپاه قدس گیلان :

سپاه به‌عنوان تسهیل‌گر حوزه خودکفایی برنج در کنار مردم می‌ماند

سپاه به‌عنوان تسهیل‌گر حوزه خودکفایی برنج در کنار مردم می‌ماند

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان تأمین امنیت غذایی را حائز اهمیت دانست و گفت: سپاه به‌عنوان یک تسهیل‌گر در کنار مردم در امر حوزه خودکفایی برنج خواهند ماند.

سردار محمد عبدالله پور پیش از ظهر امروز در نشست خبری و رونمایی از مطلوب سازی تولید برنج با راهبرد مدیریت تغذیه در گیاه برنج در سالن شهدای صالحین سپاه قدس گیلان اظهار کرد: باید برای این مردمی که باوجود همه سختی‌ها پای انقلاب و ولایت ایستاده و با حضور پرشور خود هرگونه دسیسه دشمن را نقش بر آب می‌کنند بیشتر از این‌ها خدمت‌رسانی کرد.

وی با بیان اینکه نظام سلطه در دو بخش دفاعی و اقتصادی ایران را مورد هجمه خود قرار داده است گفت: سپاه همواره در پی خدمات‌دهی به اقشار آسیب‌پذیر جامعه است و سپاه پاسداران با همکاری بسیجیان توانسته قدم‌های ارزشمندی در حوزه افزایش خدمات اجتماعی ازجمله مسکن محرومین بردارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان بابیان اینکه سپاه اکنون کار جهاد سازندگی درگذشته را بر دوش می‌کشد افزود: اکنون سپاه با همکاری بسیجیان خود در همه عرصه‌هایی که در روستاها جامانده، ورود می‌کند و سطح خدمات‌دهی به مردم را افزایش می‌دهد.

عبدالله پور با حائز اهمیت برشمردن امنیت غذایی در جامعه بیان کرد: گیلان می‌تواند به‌عنوان قطب زیتون کشور تبدیل شود گرچه در سایر حوزه‌های کشاورزی گام‌های اساسی برداشته‌شده است.

وی بابیان اینکه باید امنیت غذایی در حوزه برنج کامل شود تصریح کرد: در حوزه بیو تروریسم دشمن ورود کرده و ما باید تلاش کنیم تا در حوزه محصولات کشاورزی ازجمله برنج ورود کرده و توسعه اشتغال و سطح بهره‌وری را داشته باشیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به خدمات بسیج کشاورزی در گیلان گفت: کار بسیج مهندسین کشاورزی باید در حوزه تأمین امنیت غذایی و مطلوب سازی کیفیت غذایی باشد.

عبدالله پور بابیان اینکه خدمات‌دهی به کشاورزان و توسعه بهره‌وری یکی از کارهای سپاه پایداران در جامعه است افزود: باید خود را در حوزه برنج خودکفا کنیم و سپاه در حوزه خودکفایی برنج به‌عنوان تسهیل‌گر در کنار مردم باقی خواهد ماند.

وی با تأکید بر اینکه باید تولید و افزایش سطح بهره‌وری پایدار را در حوزه برنج شاهد باشیم بیان کرد: برای سپاه جنگ کار دوم است اما اصل کار سپاه در کنار مردم بودن است و هرجایی که مردم مشکل داشته باشد سپاه در کنار مردم خواهد بود.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه پایداران انقلاب اسلامی با امام عهد بسته‌اند که در کنار مردم باشند گفت: خداوند از ما نخواهد گذشت که در استان گیلان ظرفیت تولید برنج باشد اما از آن استفاده نشود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

از ابتدای امسال تا کنون ۶۰ اختراع در گیلان ثبت شد

رییس پارک علم و فناوری گیلان :

از ابتدای امسال تا کنون ۶۰ اختراع در گیلان ثبت شد

آغاز توزیع بذرگواهی شده ۳ رقم بومی برنج در گیلان

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گیلان :

آغاز توزیع بذرگواهی شده ۳ رقم بومی برنج در گیلان

…به جوانان عزیزم، در آغاز فصل جدید جمهوری اسلامی

متن کامل بیانیه مهم رهبری خطاب به جوانان به‌مناسبت چهل سالگی انقلاب؛

…به جوانان عزیزم، در آغاز فصل جدید جمهوری اسلامی

سهم گیلان از بودجه سال ۹۸ یک هزار و ۴۲۷ میلیارد تومان است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان :

سهم گیلان از بودجه سال ۹۸ یک هزار و ۴۲۷ میلیارد تومان است