گیلانیان
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ Wednesday, 26 February , 2020
آوریل 13, 2019 کد خبر : 72738 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

امام جمعه رشت :

سپاه در تامین امنیت داخلی نقش اساسی ایفا کرده است

سپاه در تامین امنیت داخلی نقش اساسی ایفا کرده است

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: سپاه در اجرای پروژه های بزرگ نفتی با کمک به دولت توانست کشور را حفظ کند ضمن اینکه در تامین امنیت داخلی ، نقش اساسی ایفا کرده و در تمام عرصه ها تیر آمریکا به سنگ خورده است.

آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های نماز جمعه این هفته ، به رهنمودهای مقام معظم رهبری به جوانان و مطالبه ایشان از این قشر از جامعه اشاره کرد و افزود: کوشا و با همت، دارای انگیزه والا و متعالی، دارای تهذیب آموزه های اخلاقی و حاضر در عرصه های مختلف جامعه اسلامی از جمله ویژگی های جوان از نگاه رهبر معظم انقلاب است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه پارسایی و دینداری مطالبه مقام معظم رهبری از جوانان است، تصریح کرد: با نشاط بودن، پر شوری، دارای ابتکار عمل، خلاق، پرهیز از تنبلی و با تقوا بودن از مطالبات رهبر معظم انقلاب از جوانان است.

آیت الله فلاحتی به نامگذاری روز ارتش توسط امام(ره) در ۲۹ فروردین ماه سال ۱۳۵۸ اشاره و بیان کرد: در جنگ تحمیلی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگ زرینی در صحنه انقلاب اسلامی از خود به جا گذاشت و این روز را به تمام نیروهای مسلح ایران تبریک می گوییم.

نماینده ولی فقیه در گیلان به تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط ترامپ اشاره کرد و یادآور شد: تروریست خواندن سپاه موضوع عجیب و جدیدی از طرف آمریکا نیست و در گذشته نیز بوده است.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه سرپوش گذاشتن به شکست های پی در پی سردمداران رژیم صهیونیستی یکی از هدف های مذبوحانه تروریستی خواندن سپاه است، خاطرنشان کرد: تروریست نامیدن سپاه برای حفظ نتانیاهو در عرصه سیاست است.

وی تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را حرکت روانی آمریکا دانست و اظهار کرد: دشمن به دلیل اینکه در اقتصاد تحریمی نتوانست ملت ایران را به زانو درآورد، تلاش می کند سپاه را مسئول مشکلات اقتصاد غیر تحریمی معرفی کند اما بدانند این ترفند آنها نیز شکست می خورد.

امام جمعه رشت بخش اندکی از مشکلات اقتصادی جامعه را ناشی از مسائل ایجاد شده در خارج از مرزهای کشور عنوان کرد و افزود: بخشی از وضعیت اقتصادی ناشی از بی توجهی مسئولان، نبود نظارت و سستی در تصمیم گیری های داخل کشور است و همچنان از دولتمردان می خواهیم برای مشکلاتی که کشور را فرا گرفته، تدبیری بیندیشند.

آیت الله فلاحتی با تاکید براینکه توجه به مسائل و زیربناهای اقتصادی باید در راس برنامه های دولتمردان باشد، بیان کرد: ترامپ تلاش می کند سپاه را مسئول مشکلات در جامعه ما معرفی کند که البته نمی تواند.

آیت الله فلاحتی با اشاره به تلاش دشمنان برای تجزیه عراق، سوریه و لبنان، خاطرنشان کرد: سپاه در جلوگیری از تجزیه کشورهای غرب آسیا در کنار ملت ها و دولت ها نقش اساسی داشته است.

وی ادامه داد: آمریکا تلاش کرد تروریست ها را در غرب آسیا اقتدار ببخشد اما سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مانع از آن شد و سیاه رویی برای آمریکایی ها باقی مانده است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه آمریکایی ها بدانند سپاه خاری در چشم و استخوانی در گلوی آنهاست، اظهار کرد: به آمریکایی ها می گوییم از عقده ای که از سپاه به دل گرفته اید باید بمیرید.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*