گیلانیان
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ Monday, 28 September , 2020
ژانویه 28, 2017 کد خبر : 56311 خبر ها

سپاه رشت ۴۸ واحد مسکونی برای محرومان احداث می‌کند

سپاه رشت ۴۸ واحد مسکونی برای محرومان احداث می‌کند

گیلانیان : فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه احداث ۴۸ واحد مسکونی برعهده سپاه رشت است، گفت: ۱۵ دستگاه از آن تاکنون تحویل داده شده است.

سرهنگ پاسدار مجید دوهندو عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان رشت اظهار داشت: بودجه‌ای از طرف سپاه رشت جهت ساخت و ترمیم ۵۰ مسجد در نظر گرفته شده که این مساجد به‌صورت پیش ساخته است.

وی با بیان اینکه ۱۰۰۰ خانه برای محرومان با مشارکت کمیته امداد خمینی(ره) و سپاه قدس استان گیلان در حال احداث است گفت: احداث ۴۸ واحد مسکونی در تعهد سپاه رشت است که ۱۵ دستگاه از آن تاکنون تحویل داده شده است.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت ابراز کرد: سپاه بودجه‌ای را جهت مشارکت در امور فرهنگی و فرهنگ‌سازی در محلات محروم رشت لحاظ کرده که در دستور کار است.

فرماندار رشت نیز در این جلسه ضمن عرض تسلیت شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو اظهار داشت: باید خدمات شایسته دولت را به گوش مردم برسانیم.

سیروس شفقی با بیان اینکه دولت تلاش‌های مثبتی برای چشم‌انداز کشور داشته است افزود: یک نمونه از تلاش‌های بزرگ دولت دستاورد ملی برجام بوده که همه مسئولان و مردم ایران در آن نقش داشته‌اند.

وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری پیش رو گفت: باید در جهت برگزاری هرچه بهتر و با شکوه‌تر انتخابات تلاش کنیم تا باز هم شاهد یک حماسه ملی دیگر که مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلام است باشیم.

فرماندار رشت بیان داشت: نباید به هیچ فرد یا گروهی اجازه دخل و تصرف در انتخابات را بدهیم زیرا به گفته رهبر فرزانه انقلاب رای مردم حق‌الناس است و میزان رای ملت است.

وی گفت: با توجه به اینکه رشت مرکز استان است همه سازمان‌های مربوط باید در راستای ارتقاء زیبایی سیمای شهر تلاش کنند و این امر تنها وابسته به یک دستگاه یا سازمان نیست.

شفقی با تاکید بر اینکه مدیران باید با خلاقیت خود از تمامی ظرفیت‌های موجود در حیطه کاری خود استفاده کنند اظهار داشت: مدیران باید برنامه‌هایی که قابل اندازه‌گیری کیفی و ارزشیابی هستند را به فرمانداری اعلام کند.

وی تامین آب کشاورزی را در اولویت دستور کار دانست و خاطرنشان کرد: جهاد کشاورزی تامین و ارائه آب کشاورزی را در دستور کار خود قرار دهد.

فرماندار رشت بیان کرد: تکریم ارباب رجوع، حضور در نماز جمعه و همکاری با اصحاب رسانه و صدا و سیما در دستور کار فرمانداری است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

ابعاد فرماندهی بی‌نظیر امام خمینی و دفاع عقلانی، مردمی و سرمایه‌ساز ملت ایران

رهبر انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس تبیین کردند؛

ابعاد فرماندهی بی‌نظیر امام خمینی و دفاع عقلانی، مردمی و سرمایه‌ساز ملت ایران