گیلانیان
یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ Sunday, 16 January , 2022
نوامبر 11, 2021 کد خبر : 82592 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :

سپاه پاسداران آماده مقابله با حمله سایبری استکبار است

سپاه پاسداران آماده مقابله با حمله سایبری استکبار است

گیلانیان به گزارش فارس : فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه قدرت جمهوری اسلامی در تمامی عرصه‌ها افزایش پیداکرده است، گفت: اگر دشمن از نبرد سایبری حرف بزند سپاه و بسیج قادر به مقابله با استکبار است.

سردار سلامی: سپاه پاسداران آماده مقابله با حمله سایبری استکبار است

سردار سرلشکر حسین سلامی عصر امروز در دیدار با پاسداران و بسیجیان گردان‌های امام حسین در سالن شهدای بنی فاطمه(س) لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با بیان اینکه شهدا حجت راه پروردگار مردم و مسؤولان در جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: سرزمین گیلان در عرصه جهاد محل طلوع ستارگان درخشان مثل شهید خوش‌سیرت، املاکی و بیگلو بوده و انقلاب اسلامی استحکام خود را مدیون خون پاک شهدا است.

وی با اشاره به فداکاری‌های لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان گفت: این لشکر یادگار فرماندهی شهید حاج حسین همدانی می‌باشد که در دوران دفاع مقدس و بعد از آن در دفاع از اراضی کشور و در نبرد با تکفیری‌ها فداکاری‌های زیادی را کسب کرده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لشکر۱۶ عملیاتی را لشکری وفادار دانست و بیان کرد: لشکر ۱۶ لشکری وفادار، فداکار، قدرتمند و پرافتخار است لذا باید ویژگی‌های شهیدان و قهرمانان این لشکر را به جوانان بازگو کنیم.

سلامی با تأکید بر لزوم توجه به گسترش فرهنگ شهادت و ایثارگری در جامعه اسلامی تصریح کرد: مسلمانان نباید اجازه نفوذ استکبار و دشمن را به سرزمین خود بدهند زیرا بر اساس آیه قرآن  در هر زمانی که دشمنی را می‌یابید باید با آن جنگیده و از سرزمین‌های اسلامی آنان را دور کنیم‌.

وی با بیان اینکه زندگی عزتمند در جامعه اسلامی منجر به ایجاد آرامش درونی در بین مردم می‌شود، گفت: توجه به زندگی عزتمند باعث امداد غیبی پروردگار به آن انسان می‌شود که نمونه بارز آن را در مقابله رزمندگان نیروی دریایی سپاه با آمریکا نمونه بارز امداد پروردگار را شاهد بودیم  که باعث پیروزی رزمندگان اسلام شده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سوریه را محور مهم در دفاع از بلاد اسلامی دانست و بیان کرد: سوریه محوری مهم در دفاع از بلاد اسلامی و مسلمانان در مقابله به یورش کفار است و اگر فداکاری نیروهای مقاومت و مدافعین حرم نبوده است دشمن با خاک ایران نزدیک شده بود.

سلامی با بیان اینکه قدرت جمهوری اسلامی در تمامی عرصه‌ها افزایش پیداکرده است، افزود: در دوران دفاع مقدس مردم نشان دادند با تمام‌توان و حتی با دستانی خالی در مقابل استکبار ایستادگی می‌کنند.

وی با تأکید بر لزوم توجه به افزایش قدرت نظامی جمهوری اسلامی در برابر استکبار بیان کرد: اگر دشمن از نبرد سایبری حرف بزند سپاه و بسیج قادر به مقابله با استکبار است، زیرا آمریکا به قدرت نظامی، سیاسی، فرهنگی و نظامی جمهوری اسلامی پی برده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تمامی ساعات و روزها در جمهوری را تجلی واقعه عاشورا برشمرد و گفت: استکبار ساعتی و روزانه برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی برای نابودی جمهوری اسلامی برنامه دارد لذا جمهوری اسلامی به جوانانی مثل جوانان لشکر ۱۶ عملیاتی سپاه قدس گیلان نیاز دارد.

سلامی با بیان اینکه دشمن در سالیان اخیر با انزوا مواجه شده است، اظهار کرد: به ادعاهای استکبار توجه نکنید زیرا در چند سال گذشته دشمن در حال عقب‌نشینی بوده و پوکی استخوان دارند به طوری که در زمان‌های مختلف تکه‌ای از آنان دچار  شکستگی می‌شود.

تأکید بر نقش مؤثر لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان در مبارزه با تکفیری‌ها

فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این مراسم با بیان اینکه لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان یکی از افتخارات گیلان در دوران دفاع مقدس بوده است، اظهار کرد: سردار شهید حسین همدانی اولین فرمانده لشکر عملیاتی۱۶ قدس گیلان بوده و در طی ۴۰ سال گذشته به‌ویژه در دوران دفاع مقدس افتخارات زیادی را کسب کرده است.

سردار محمد عبدالله پور نقش لشکر عملیاتی۱۶ قدس گیلان در مبارزه با تکفیری‌ها را بسیار مؤثر دانست و گفت: همگان لشکر عملیاتی۱۶ قدس گیلان را فاتح نبل الزهرا(س) می‌دانند که این امر نشان‌دهنده اهمیت و تأثیرگذاری رزمندگان این لشکر در نبرد با تروریست‌های تکفیری می‌باشد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

لزوم عمل به وعده‌ها و ایجاد سازوکار استفاده از نظرات و مشارکت‌های مردمی

رهبر انقلاب اسلامی در دیدار تصویری با جمعی از مردم قم خطاب به دولت تأکید کردند:

لزوم عمل به وعده‌ها و ایجاد سازوکار استفاده از نظرات و مشارکت‌های مردمی

مشکل گیلان فقر مدیریتی است

رئیس کل دادگستری استان گیلان :

مشکل گیلان فقر مدیریتی است

ساختار فرهنگی گیلان نیازمند تحول است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان :

ساختار فرهنگی گیلان نیازمند تحول است

آغاز عملیات اجرایی پروژه جابجایی دکل های خطوط انتقال برق

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان :

آغاز عملیات اجرایی پروژه جابجایی دکل های خطوط انتقال برق

پیشرفت ۶۰ درصدی بیمارستان ۴۰۰تختخوابی رشت

نماینده مردم شهرستان‌های رشت و خمام در مجلس :

پیشرفت ۶۰ درصدی بیمارستان ۴۰۰تختخوابی رشت