گیلانیان
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ Thursday, 6 October , 2022
جولای 18, 2014 کد خبر : 28474 خبر ها

سکوت کشورها در برابر جنایات غزه “مرگ سیاسی” است

سکوت کشورها در برابر جنایات غزه “مرگ سیاسی” است

گیلانیان : نمانیده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه برخی از کشورهای عربی و اسلامی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی مرده‌اند، گفت: سکوت کشورها در برابر جنایات غزه”مرگ سیاسی” است.

آیت‌الله زین‌العابدین قربانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با اشاره به اینکه امام علی (ع) یک انسان بی‌نظیر در تاریخ است، اظهار کرد: مسیحیان و پیروان دیگر مذاهب هم با ما هم عقیده هستند.

وی با بیان اینکه تنها امام علی (ع) تنها نسخه انسان والا در آفرینش است که در مانند آن در غرب و شرق دیده نشده است، افزود: حضرت علی (ع) کارهایی کرد که از انسان معمولی ساخته نبود.

نمانیده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر اینکه عدالت‌خواهی و ظلم‌ستیزی از ویژگی‌های اصلی امام علی (ع) است، گفت: اگر جامعه بر اساس عدل رفتار کند زندگی مردم رونق پیدا می‌کند و جامعه آرام می‌باشد.

قربانی با بیان اینکه سکوت کشورها در برابر جنایات غزه مرگ سیاسی است، خاطرنشان کرد: در دنیای امروز فلسطینیان در خاک و خون هستند ولی رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید رژیم صهیونیستی حق دارد از خود دفاع کند.

وی با اشاره به اینکه بشار اسد در سخنرانی چند روز قبل خود به برخی از سران کشورهای اسلامی اشاره کرد که تمام توان خود را برای نابودی حکومت سوریه به کار بسته‌اند،‌ گفت: برخی از کشورهای عربی و اسلامی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی مرده‌اند.

نمانیده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه تقدیر مردم در شب نوزده ماه رمضان اندازه‌گیری، در شب ۲۱ ماه رمضان تثبیت و در شب ۲۳ ماه رمضان در محضر حضرت مهدی (عج) برای یک سال امضا می‌شود، اظهار کرد: کشورهای عرب فکر نکنند اگر رژیم صهیونیستی بر فلسطین پیروز شود به آن‌ها کاری ندارد.

قربانی با تصریح بر اینکه فتوای مرجعیت شیعه به داد مردم عراق در برابر تروریست‌های تکفیری داعش رسید، افزود: مسلمانان دنیا در روز قدس برای حمایت از مردم بی‌دفاع غزه در راهپیمایی شرکت می‌کنند و فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی