گیلانیان
دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ Monday, 26 July , 2021
ژوئن 8, 2020 کد خبر : 78813 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

نماینده مردم رشت در مجلس :

شتاب‌زدگی در آزادسازی سهام عدالت / جاماندگان تعیین تکلیف شوند

شتاب‌زدگی در آزادسازی سهام عدالت / جاماندگان تعیین تکلیف شوند

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه افراد زیادی در جامعه از دریافت سهام عدالت محروم مانده‌اند گفت: تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت باید در دستور کار قرار گیرد.

محمدرضا احمدی‌سنگری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، عجله و شتاب‌زدگی در آزادسازی سهام عدالت را مورد تأکید قرار داد و با بیان اینکه این کار باید در آینده به صورت تدریجی و آرام انجام می‌شد اظهار داشت: در حال حاضر افراد زیادی در جامعه هستند که از دریافت سهام عدالت محروم مانده‌اند.

نماینده مردم رشت در مجلس تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت را در این برهه از زمان خواستار شد و عنوان کرد: به عقیده بنده قبل از آنکه بخواهیم تبعات مثبت یا منفی بحث آزادسازی سهام عدالت را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم باید راهی برای حل مشکل این قشر از جامعه پیدا کنیم.

احمدی‌سنگر واگذاری سهام عدالت به مردم که در سال‌های گذشته توسط مسئولان عملیاتی شد را اقدامی بسیار مثبت و قابل قبول ارزیابی کرد و بیان داشت: انتظار داریم عدالت لازم در این زمینه رعایت شود و برای افرادی که از این حق محروم مانده‌اند فرصت دیگری در نظر گرفته شود.

نماینده مردم رشت در مجلس با تأکید بر اینکه افراد زیادی از قشرهای ضعیف و متوسط جامعه به وی مراجعه کرده و به علت عدم دریافت سهام عدالت اظهار گله‌مندی می‌کنند گفت: از دولت انتظار داریم هر طور که می‌تواند سازوکار این کار را فراهم کند تا جاماندگان نیز به حق خود برسند.

احمدی‌سنگر آمادگی مجلس برای تعامل با دولت در راستای حل مشکلات و نگرانی‌های مردم را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: تبیین و تدوین یک جامعه آماری دقیق مانند بحث یارانه‌ها و مشخص شدن اینکه چه کسانی از سهام عدالت برخوردارند و چه کسانی جامانده‌اند بسیار ضروری است.

وی دستور آزادسازی سهام عدالت و متضرر شدن برخی از سهام‌داران را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: عدالت اجتماعی و مبارزه با فقر اهدافی آرمانی و مقدس هستند و زمانی در جامعه محقق می‌شوند که فرصت برخورداری از امکانات و سرمایه‌ها برای قشرهای مختلف مردم عادلانه فراهم شود.

نماینده مردم رشت در مجلس تغییر سازوکارهای سهام عدالت را به صورت فوری و عاجل خواستار شد و تصریح کرد: اموری مانند حمایت از گروه‌هـای آسیب‌پـذیر و بهبـود توزیـع درآمـد یکـی از دغدغه‌های نمایندگان مجلس یازدهم است و برای عملیاتی شدن آن تلاش می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد