گیلانیان
چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ Wednesday, 29 June , 2022
آوریل 13, 2022 کد خبر : 83366 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

استاندار گیلان در جلسه شورای اداری تالش؛

شتاب در بهره‌برداری پروژه‌های نیمه‌تمام، جزو اولویت هاست / فاصله‌ای بین دولت و مردم وجود ندارد

شتاب در بهره‌برداری پروژه‌های نیمه‌تمام، جزو اولویت هاست / فاصله‌ای بین دولت و مردم وجود ندارد

گیلانیان :  استاندار گیلان شتاب در بهره برداری از پروژه های نیمه تمام و تحویل آنها به مردم را جزو اولویت ها عنوان و بر ضرورت اهتمام مدیران در این مسیر تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر اسدالله عباسی عصر امروز (دوشنبه) پس از بازدید از چندین پروژه عمرانی و عام المنفعه تالش، در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: بیشترین مشکلات تالش به‌دلیل رها شدن پروژه های نیمه تمام است که باید نسبت به تسریع در روند بهره برداری آنها اقدام شود.

وی افزود: دولت جهادی سیزدهم همواره خود را از جنس مردم می داند و هیچ فاصله ای بین دولت و ملت وجود ندارد و این حضور ، نمایشی نبوده و به صورت جدی پیگیر اتمام پروژه‌ها و رفع مشکلات هستیم.

نماینده عالی دولت در گیلان به متعهد بودن دولت در خصوص حل مشکلات تاکید کرد و از مسئولان خواست با نهادینه کردن بذر امید در دل مردم، ناامیدی را در جامعه بزدایند.

وی همچنین مدیریت جهادی را سرلوحه کار خود و همه مدیران و تنها راهِ حل مشکلات دانست.

دکتر عباسی با اشاره به بازدید امروز خود از چندین پروژه عمرانی تالش از جمله تاسیسات آب شرب چاه فلمن، بهره برداری از این پروژه را که اعتبار آن از محل اعتبارات سفر رئیس‌جمهوری به گیلان اختصاص یافته، در رفع مشکل مردم منطقه اثرگذار ذکر کرد.

وی تأکید کرد که روند ساخت سد لاستیکی تالش و تکمیل پل اسالم با شتاب پیگیری شود و با توجه به اختصاص اعتبار برای توسعه کمربندی تالش و بهبود وضعیت آب روستایی شهرستان، مردم در این بخش ها مشکلی نداشته باشند.

در این جلسه عاشوری فرماندار تالش، محمدیاری نماینده مردم شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی و امام جمعه تالش نیز مطالبی در ارتباط با موضوعات توسعه ای شهرستان بیان داشتند.

استاندار گیلان امروز در جریان سفر به تالش از چندین پروژه عمرانی و عام المنفعه بازدید و با خانواده شهید شیرویه قریبی در روستای قروق این شهرستان دیدار کرد.

پروژه تجهیز و نوسازی ورزشگاه پوریای ولی تالش هم با حضور دکتر عباسی افتتاح شد. وی در جریان حضور در این ورزشگاه، از نزدیک مسابقه فوتبال تیم های چوکای تالش و شهرداری ماهشهر از سری مسابقات لیگ دسته ۲ کشور را نیز تماشا کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی