گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
اکتبر 30, 2012 کد خبر : 14214 گفت و گو

دکتر قربانی نماينده مردم آستانه و كياشهر :

شدیدا با طرح الحاق دو شهر گیلان به غرب مازندران مخالفم

شدیدا با طرح الحاق دو شهر گیلان به غرب مازندران مخالفم

اختصاصی گیلانیان : دکتر محمد حسین قربانی ، نماینده مردم آستان اشرفیه کیاشهر در مورد اظهار نظر رهبری املشی نماینده مردم رودسر و املش مبنی بر الحاق این دو شهر گیلان به غرب مازندران به خبرنگار “گیلانیان” گفت :

به نظر دوستان درمجمع نمایندگان گیلان احترام می گذارم ولی این بحثی را که آقای رهبری املشی مطرح کرده باید دید برای گیلان چه آورده ای دارد .

وی افزود : استراتژی استان باید توسط نمایندگان ، استاندار و نماینده ولی فقیه تعیین شود و من به عنوان یکی از نمایندگان گیلان وظیفه دارم از منافع گیلان دفاع کنم .  

قربانی گفت : الحاق رودسر به غرب مازندران هیچ آورده ای برای این شهرستان نخواهد داشت و با توجه به مرکزیت استان مورد تقاضاهای اهالی محترم غرب مازندران تنها تأمین منابع برای آنان خواهد بود و نفعی عاید خود این شهرستان نخواهد بود

وی در ادامه گفت : رود سر به دلیل داشتن منابع غنی دریا ، جنگل ، چای ، برنج ، معدن شن و ماسه و سایت نفتی می تواند برای توسعه استان گیلان مفید باشد مضاف بر اینکه تا کنون سرمایه گذاری خوبی برای این شهرستان صورت گرفته است .

قربانی گفت : من به عننوان یکی از مدافعان منافع استان از مسند نمایندگی شدیدا با طرح الحاق این دو شهر گیلان به غرب مازندران مخالفم و به سهم خودم به وزیر کشور نامه خواهم نوشت و از تمامیت ارضی گیلان دفاع خواهم کرد .

/strong

اخبار مرتبط

نظرات

  • من گیلان رو با تمام شهرستاناش و(رامسر)میخوام
    تمام افتخار من گیلانی بودنمه

  • شما خواهشنا در فکر شهر خودتان باشید .تا الان فقط در حال شعار دادن هسنید مثل نماینده رشت !
    اگه آقای رهبری املشی می گفت لاهیجان هم جزء این استان جدید باشد هم شما وهم بستگانتان موافقت میکردید.

  • به نظر من منطقیش اینه که شهرهای غرب مازندران که در اصل جزو گیلان بودند به موطن اصلیشون یعنی گیلان برگردند! استان گیلان خیلی وسعت داره که همین وسعت کمشم ازش بگیرن؟!! استان گیلان با این که تو همون تقسیم بندی اولیه ۱۳۱۶ استان شده اما الان از نظر وسعت دوتا مونده به آخره!!! در ثانی مردم غرب مازندران از نظر قومی و زبانی و ذائقه غذایی هم به گفته خودشون به ما گیلانیا شبیه ترن تا مازندرانی ها پس منطقیش اینه که ای منطقه به موطن اصلی خودش یعنی گیلان بپیونده

  • زنده باد گیلان عزیزم

    جناب هادی داری تفرقه افکنی میکنی. درست صحبت کن تا بتونیم اتحادمونو بیشترکنیم. وسط دعوا لطف کن نرخ تعیین نکن…

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی