گیلانیان
دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 6 February , 2023
دسامبر 1, 2016 کد خبر : 54664 خبر ها

ششمین جلسه مدیران مدارس علمیه استان گیلان + تصاویر

ششمین جلسه مدیران مدارس علمیه استان گیلان + تصاویر

گیلانیان : ششمین جلسه مدیران مدارس علمیه استان گیلان، در روز پنجشنبه یازدهم آذر، در محیطی بسیار صمیمی، در مدرسه علمیه نائب الصدر رشت برگزار گردید.

حجت الاسلام و المسلمین سیدعبدالباقی اسحاقی؛ مدیر حوزه علمیه استان گیلان در این باره اظهار داشت: از زمان آغاز شروع به کار بنده به عنوان مدیر حوزه علمیه گیلان، این ششمین جلسه مدیریتی است که با حضور مدیران محترم مدارس علمیه سراسر استان، برگزار می شود.

وی افزود: هدف از برپایی منظم چنین جلساتی، ایجاد انسجام و هماهنگی بهتر میان مدیران، افزایش کیفیت فعالیت ها، انتقال تجربیات مفید و سازنده، بازخوانی قوانین و دستورالعمل ها، ارایه گزارش عملکرد مدارس، و رفع اشکالات و کاستی های موجود است.

اسحاقی ادامه داد: در اولین جلسه ای که در آذرماه سال گذشته تشکیل شد، به همه همکاران گرامی عرض کردم که روش کار این جانب، اجرای شیوه «مدیریت گروهی» و استفاده عملی از نظریات همکاران در سطوح مختلف مدیریتی استان می باشد، که به لطف الهی، با همکاری خوب این بزرگواران، تا به امروز، بر اساس آن نقشه راه، با گام هایی استوار و به درستی پیش رفته ایم.

مدیر حوزه علمیه گیلان افزود: در این زمان یک ساله، با عنایت پروردگار متعال، از فراز و نشیب ها و موانع متعددی گذشتیم، و موفقیت های زیادی به دست آمد، که اگر حمایت های قاطع نماینده محترم ولی فقیه در استان و ریاست شورای حوزه علمیه استان حضرت آیت الله قربانی، و یاری بی شائبه اعضای محترم شورای حوزه علمیه نبود، دستیابی به توفیقات یاد شده، ناممکن و یا حداقل، دشوار می شد.

ایشان اضافه کرد: لازم به ذکر است که در کنار حمایت ها و کمک هایی که از آن یاد شد، همکاری بی دریغ کلیه مدیران محترم مدارس علمیه شهرهای استان، بسیار چشمگیر و قابل توجه بوده و هست. زیرا انجام بخش اساسی فعالیت های علمی و اخلاقی حوزه های علمیه، بر عهده این مردان سخت کوش و بی ادعا قرار گرفته است. بدین خاطر بر خود لازم می دانم که از همه عزیزان مذکور[= مدیران، کادر مدارس، اساتید] به طور ویژه، سپاسگزاری نمایم.

وی گفت: هدف همه ما، پیشرفت سریع و جامع حوزه علمیه استان، در زمینه های گوناگون است. به همین دلیل، برپایی چنین جلسه هایی ادامه خواهد یافت، تا نتایج درخشان آن در طول زمان، خود را به طور شایسته ای نشان دهد.

مدیر حوزه علمیه گیلان در پایان مطالب خویش، تاکید کرد: بر خود لازم می دانم از حضور فعال مدیران محترم در جلسات ـ که از راههای دور و نزدیک تشریف می آورند ـ تشکر و قدردانی نموده و برای کلیه این خدمتگزاران شایسته، در جهت خدمت به طلاب گرامی که سربازان امام زمان حضرت ولی عصر(عج) هستند، آرزوی سلامتی و موفقیت نمایم.

DSC_0290 DSC_0294 DSC_0299 DSC_0300 DSC_0304 DSC_0324 DSC_0340 DSC_0343 DSC_0349 DSC_0369 DSC_0393

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی