گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
نوامبر 10, 2013 کد خبر : 22363 خبر ها

محمد آقاجانزاده

شهرداریها فضا را برای کارهای عمرانی فراهم کنند

شهرداریها فضا را برای کارهای عمرانی فراهم کنند

گیلانیان : ˈمحمد آقاجانزاده ˈ روز شنبه در مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید شهر کلاچای از توابع شهرستان رودسر با بیان اینکه شهرداری ها محلی برای ارائه خدمات اجتماعی به مردم هستند، افزود: شهرداری ها باید در انجام کارها پاسخگوی مطالبات و نیازهای مردم باشند.

وی با بیان اینکه هزینه های انجام کارهای عمرانی سنگین است، یادآور شد: شورا و شهرداری ها باید با بهره گیری از خرد جمعی فضا را برای سرمایه گذاری خصوصی فراهم کنند.

آقاجانزاده در ادامه، بودجه امسال شهرداری کلاچای را ۲۰میلیارد ریال اعلام و بیان کرد: این بودجه سال گذشته ۱۸میلیارد ریال بود که امسال به این میزان افزایش یافته است.

وی با تاکید بر این مطلب که خدمات شهرداران باید به خوبی به مردم منعکس شود، اظهار کرد: از شهردار و اعضای شورای شهر کلاچای این انتظار وجود دارد که حداقل در ظرف شش ماه تا یکسال گزارش کار ارائه دهند که این امر در ایجاد اعتماد مردم به آنان و در ادامه رضایتمندی مردم از آنها تاثیرگذاری فراوانی دارد.

امام جمعه کلاچای نیز در این مراسم مقام و مسوولیت را در نظام اسلامی یک امانت دانست و بر حفظ این امانت تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین ˈقنبرعلی احمدیˈ با بیان اینکه این شهر از ظرفیت های بالایی در امر توسعه برخوردار است بر لزوم استقرار برخی ادارات در این شهر را خواستار شد.

ˈمرتضی علی عسگری ˈرییس شورای اسلامی شهر کلاچای هم در این مراسم از احداث درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی، راه اندازی شعبه دادگستری و نیز عملیات احداث جایگاه سی ان جی در این شهر در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش ایرنا، شهردار کلاچای معرفی و مشغول بکار شد و از زحمات شهردار سابق ˈرحمت اله پسندˈ تجلیل شد. شهر کلاچای بیش از ۱۲هزار نفر جمعیت دارد./منبع : ایرنا،

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی