گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
فوریه 10, 2014 کد خبر : 24663 خبر ها

خلیلی:

شهرداری الکترونیک از اولویت های مدیریت شهری است

شهرداری الکترونیک از اولویت های مدیریت شهری است

گیلانیان : شهردار رشت گفت: شهرداری الکترونیک و ارائه خدمات مطلوب، مداوم با توزیع عادلانه برای همه از اولویت های مدیریت شهری است.

محمد ابراهیم خلیلی ظهر امروز در دیدار با مدیر کل ارتباطات و فناوری استان با اشاره به روش های نوین خدمات رسانی با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا افزود: در جهان امروز، پافشاری بر استفاده از روش های سنتی برای خدمات رسانی و ارتقا سطح کمی و کیفی آنها به همراه یکدیگر امکام پذیر نیست و تداوم استفاده انحصاری از این روش ها میزان رضایت شهروندان از ابواب مدیریت شهری را کاهش می دهد.

وی اظهارداشت: شهروندان رشت دارای پایه های مستحکم فرهنگی با مبنای علمی و متعهد به استفاده از دانش هستند و باید در سیاست گذاری ها و خدمات رسانی شهری، علم، آگاهی و شان آنان مدنظر قرار گیرد.

شهردار رشت در همین رابطه به قدمت ۱۰۶ ساله شهرداری رشت اشاره کرد و گفت: رشت از دیر باز شهری پیشگام در عرصه های مدنی و شهری بوده و اکنون نیز باید در امتداد همین روند گام های رو به جلو در استفاده از بهترین ها و برترین های علم و فناوری برداشته شود تا ضمن ارائه خدماتی دانش بنیان، استیفای حقوق شهروندی در ضوابط و موازین شهری بروز و ظهور کند.

وی افزود: شهردار رشت پیاده سازی شبکه فیبر نوری به منظور اجرایی کردن شهرداری الکترونیک و ارائه خدمات مطلوب، مداوم با توزیع عادلانه برای همه را از اولویت ها در این زمینه بر شمرد و تعامل و همکاری هرچه بیشتر برای تحقق این امر را خواستار شد.

سیروس رضایتی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان نیز جامعه امروز را جامعه ای در حال گذار از سیستم سنتی به سیستم مبتنی بر فناوری و فضای مجازی برشمرد و از آمادگی مسوئلان برای اجرای برنامه هایی در این زمینه برای ساماندهی تعاملات بین مردم با سازمان ها و مردم با یکدیگر در فضای مجازی و سیستم های مبتنی بر فناوری اطلاعات خبر داد و بیان داشت: برای تحقق این مهم افزایش پهنای باند و توسعه شبکه فیبر نوری از تکالیف دارای اهمیت و اولویت است./منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی