گیلانیان
شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 24 September , 2022
اکتبر 15, 2014 کد خبر : 30551 خبر ها

صابری:

شهردار جدید از مجموعه شهرداری انتخاب شود

شهردار جدید از مجموعه شهرداری انتخاب شود

گیلانیان : رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: همکاری، وفاق و دوستی رمز موفقیت در شهرداری است از اینرو می طلبد همگان به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

عباس صابر ظهر چهارشنبه در مراسم معارفه سرپرست جدید شهرداری رشت با اشاره به اینکه یکسال از عمر شورای دوره چهارم رشت سپری شده است، افزود:  در این مدت،  شورا داشتن یک شهردار را تجربه کرد اما شهردار رشت با تمام توانمندی ها نتوانست نیازهای این شهر را برآورده سازد.

وی همچنین اظهارداشت: شهردار این شهر باید از مجموعه شهرداری انتخاب شود زیرا چنین فردی هم به امورات شهری آگاهی بیشتری دارد و هم در جلب اعتماد این مجموعه بسیار تاثیرگذار است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: دوستان و همکاران شهرداری باید همکاری همه جانبه با سرپرست شهرداری داشته باشند زیرا ایشان مسئولیت بزرگی را در این مدت کوتاه پذیرفته اند و موفقیت وی در گرو همراهی صمیمانه مدیران شهرداری است.

وی افزود: تمامی مدیران شهرداری به عنوان مسئولان شهری پر توان می توانند نقش آفرین باشند.

یک عضو شورای اسلامی شهر رشت در ادامه با اشاره به فرمایشات حضرت علی (ع)  ” مسئولیت ها ماندگار نیست “، گفت: آثار خوبی همواره باید از خود بر جای گذاشت و در مورد عملکرد ها زمان قضاوت کند نه زبان.

مظفر نیکومنش افزود: مجموعه شهرداری، مجموعه ای پر کار و گسترده است و همه مدیران استان به نوعی از شهرداری مطالبه دارند و این تعامل و هماهنگی با شهرداری و ادارات از سوی مدیریت شهری محقق و نتیجه این تعامل نیز موجب آرامش و آسایش شهر و شهروندان می شود.

وی اظهارداشت: مجموعه شهرداری مثل حلقه های زنجیرند اگر خوب به یکدیگر متصل گردند می توانند این بار مسئولیتی را سر بلند به سر منزل مقصود هدایت کنند و امیدوارم تمامی مدیران با همراهی سرپرست شهرداری بتوانند خروجی مطلوبی داشته و به شهروندان پاسخگو باشند.

سرپرست جدید شهرداری رشت نیز گفت: با مشارکت یکدیگر  می توان خدمات رسانی به مردم را به گونه مناسبی انجام داد.

کریم سرپرست با بیان اینکه شایستگی های مدیران شهرداری زیاد است، افزود:  با تعامل و همیاری می توان مشکلات شهر را رفع کرد./منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی