گیلانیان
یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ Sunday, 5 February , 2023
اکتبر 6, 2013 کد خبر : 21713 خبر ها

شهردار جدید رودسر معرفی شد

شهردار جدید رودسر معرفی شد

گیلانیان : ” خداداد قنبرزاده ” طی مراسمی با حضور نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی استاندار گیلان، امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان به عنوان شهردار رودسر معرفی شد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ظهر شنبه در مراسم تودیع و معارفه شهردار رودسر گفت: خدمت به مردم عبادت است.

محمد مهدی رهبری املشی با تاکید بر ضرورت تلاش روز افزون مسئولان برای خدمت رسانی به مردم تصریح کرد: در حکومت اسلامی مسئولان خدمت گزاران مردم هستند و برای برطرف سازی مشکلات جامعه باید تلاش مضاعف داشته باشند.

معاون عمرانی استاندار گیلان نیز در این مراسم گفت: مردم خود بهترین ارزیاب برای ارزیابی عملکرد دولتمردان هستند و هر گونه خدمتی که به مردم ارائه می شود وظیفه دولتمردان است.

 محمد آقاجانزاده تاکید کرد: جانفشانی شهدا در مقابل ارائه خدمتی که مسئولان به مردم ارائه می دهند بسیار اندک است و همواره باید اقدامات و خدمات رسانی به مردم را برای رضای خلق انجام داد.

امام جمعه  رودسر هم در این مراسم گفت: این شهرستان با توجه به سابقه دیرینه و متدین بودن مردم  هنوز از داشتن مصلی، ورزشگاه مناسب، استخر شنا، تجهیزات کتابخانه ای و سایر موارد محروم است.

حجت الاسلام احمد عبدالله زاده پاشاکی خطالب به مسئولان شهرستان افزود: همواره باید انتقاد پذیر و دنبال تعریف و تمجید از دیگر نبود.

رئیس شورای شهر رودسر نیز گفت: مردم در انتخابات ۲۴ خرداد ماه امسال با حضور در پای صندوق های رای حماسه سیاسی  خلق کردند اکنون نوبت مسئولان است تا با ایجاد تحول در راستای عمران و آبادی گام بر دارند.

اسماعیل صفری افزود: شورا ها حلقه اتصال بین مردم و حاکمیت هستند، با همدلی و همراهی سایر دستگا ه ها می توان  رودسر را به جایگاه اصلی خود رساند.

شهردار جدید رودسر  هم گفت: از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل ها برای آبادانی این شهر  استفاده خواهد کرد.

خداداد قنبرزاده در ادامه افزود: برای رشد و توسعه بیشتر شهر رودسر و همچنین شهرستان باید از سر مایه گذاری بخش خصوصی حمایت کرد.

 در ادامه این مراسم ” خداداد قنبر زاده ” به عنوان شهر دار رودسر معرفی و از زحمات ” عیسی کاظمی ” قدر دانی شد.

اخبار مرتبط

نظرات

  • محمود صوفی نالکیاشری کارشناس ارشد علوم ارتباطات

    مبارک باشد انشالله منشاء خیر وبرکت برای مردم خوب رودسر باشد

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی