سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ Tuesday, 19 June , 2018
شهریور ۲۷, ۱۳۹۶ کد خبر : 62292 دسته‌بندی نشده

عضو شورای شهر رشت:

شهردار رشت ‌به‌دور از جناح‌بندی‌های سیاسی انتخاب شد

شهردار رشت ‌به‌دور از جناح‌بندی‌های سیاسی انتخاب شد

گیلانیان : عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: اعضای شورا به دور از جناح بازی‌های سیاسی نسبت به انتخاب شهردار رشت اقدام کردند و تلاش کردیم گزینه اصلح برای خدمت به شهروندان انتخاب شود.

احمد رمضانپور نرگسی عصر امروز در جمع بازنشستگان شهرداری رشت اظهار داشت: منتخبان شورای پنجم رشت برای خدمت به مردم آمده‌اند و باید به دور از جناح بازی‌های سیاسی برای توسعه شهر رشت گام بردارند.

وی با بیان اینکه شهر رشت نیازمند اقدامات زیرساختی است و ما باید پاسخگوی اعتماد مردم باشیم گفت: مسعود نصرتی فرد توانمندی است که سابقه فعالیت هشت ساله در جایگاه شهرداری قزوین را در کارنامه فعالیتی خود دارد .

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به عزل و نصب‌ها در شهرداری رشت تصریح کرد: با دخالت اعضای شورا در عزل و نصب مدیران شهرداری به‌شدت مخالفم و خدمت صادقانه همواره برایم از اولویت برخوردار است.

رمضانپور نرگسی در خصوص انتخاب شهردار رشت اعلام کرد: اعضای شورا به دور از جناح بازی‌های سیاسی نسبت به انتخاب شهردار رشت اقدام کردند و تلاش کردیم گزینه اصلح برای خدمت به شهروندان انتخاب شود.

وی با بیان اینکه با شهردار رشت عهد اخوت نبسته‌ایم افزود: داشتن شهردار بومی مزیت است اما فضیلت نیست و به‌عنوان منتخب مردم رشت در شورا تا زمانی‌که شهردار در راستای توسعه شهر و رفاه شهروندان فعالیت کند از وی حمایت خواهم کرد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت خاطرنشان کرد: به‌زودی به همراه شهردار رشت در جمع بازنشستگان شهرداری حضور پیدا خواهم کرد و در راستای رفع مشکلات آنان گفت‌و‌گو می‌کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش