گیلانیان
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 27 November , 2022
ژانویه 13, 2013 کد خبر : 16364 خبر ها

فرمانده قرارگاه کوثر خبر داد :

شهرهای کشور تا شعاع ۷۰ کیلومتری محرومیت‌زدایی می شود

شهرهای کشور تا شعاع ۷۰ کیلومتری محرومیت‌زدایی می شود

گیلانیان : سردار سید ضیاءالدین حزنی در مراسم گرامیداشت شهدای روستای «پشتیر» بخش میرزا کوچک این شهرستان با تسلیت ایام آخر ماه صفر و شهادت امام رضا (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: شهدا نزد خداوند بالاترین درجه نیکی و مقام را دارند.

وی به تاثیرگذاری برپایی مراسم‌های شهدا اشاره کرد و گفت: برپایی مراسم و یادواره‌های شهدا با حضور مردم برای تجدید میثاق با شهداست که موجب زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود.

فرمانده قرارگاه کوثر در ادامه با بیان فعالیت‌های این قرارگاه در کشور، اذعان کرد: تاکنون یک‌هزار و ۲۶۵ مجموعه ورزشی، یک‌هزار و ۶۲ خانه بهداشت و ۳ هزار مسجد در کشور ساخته شده است.

وی، بهسازی و مرمت ۲ هزار و ۳۷۸ مسجد را از جمله طرح‌های قرارگاه قرب کوثر در کشور عنوان کرد.

حزنی ساخت ۴۵۷ مدرسه، ۹۶۱ خانه عالم، یک‌‌هزار و ۲۵۸ مجموعه ورزشی، یک‌‌هزار و ۱۸۶ باب نمازخانه و ۲ هزار و ۳۴۳ باب مسجد را از دیگر اقدام‌های قرارگاه کوثر برشمرد.

وی با اشاره به فعالیت قرارگاه کوثر در سال جاری، خاطرنشان کرد: احداث ۳۰۰ موج‌شکن، تسطیح ۳۳۰ هکتار اراضی استان‌های جنوب کشور و ساخت ۲ هزار کیلومتر راه روستایی از اولویت‌های قرارگاه کوثر در سال جاری است.

این مسئول تلاش قرارگاه قرب کوثر را محرومیت‌زدایی تا شعاع ۷۰ کیلومتری شهرها عنوان کرد.

وی درباره میزان سود حاصل از فعالیت‌های قرارگاه کوثر، تصریح کرد: تاکنون بالغ بر ۱۲ هزار و ۳۲۰ میلیارد ریال سود حاصل از فعالیت‌های قرارگاه کوثر برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی کشور هزینه شده است. منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد