گیلانیان
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 27 November , 2022
دسامبر 5, 2012 کد خبر : 15163 خبر ها

فرماندار شهرستان مرزی و بندری آستارا گفت:

شهرک صنعتی مرزی آستارا، انقلابی در حوزه صنعت گیلان

شهرک صنعتی مرزی آستارا، انقلابی در حوزه صنعت گیلان

گیلانیان : فرماندار شهرستان مرزی و بندری آستارا گفت: احداث شهرک صنعتی مرزی در این منطقه حساس از کشور، انقلابی در حوزه صنعت و تجارت منطقه ایجاد می‌شود.
دکتر کیوان اسدپور عصر روز گذشته در جلسه بررسی موانع و مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی آستارا خاطرنشان کرد: محل ایجاد این شهرک صنعتی بزرگ مرزی مکان‌یابی شده و قرار گرفتن در نوار مرزی با کشور جمهوری آذربایجان از ویژگی‌های مهم آن است. وی ادامه داد: کار ایجاد این شهرک از دو سال قبل به شکل مداوم در حال پیگیری است و امیدواریم در کوتاه‌ترین زمان ممکن، شاهد نتیجه بخشی اختصاص زمین مذکور به این بخش مهم تولیدی باشیم.

اسدپور در خصوص افزایش سرمایه‌گذاری اشخاص در شهرک صنعتی آستارا اظهار کرد: همه شرایط برای سرمایه‌گذاری کلان و واقعی در این شهرک فراهم شده است. وی افزود: شهرک صنعتی آستارا سرمایه‌ای ملی برای شهرستان و مردم آن است.

فرماندار آستارا در ادامه سخنان خود خطاب به خریداران زمین در شهرک صنعتی، تاکید کرد: هرچه سریع‌تر نسبت به راه‌اندازی واحدهای خود اقدام کنند که در غیر این صورت، قراردادهای منعقده با آنها لغو می‌شود. وی تصریح کرد: زمین‌های متقاضیان واحدهایی را که تاکنون هیچ اقدام و فعالیتی را در زمینه احداث تولیدی‌های خود انجام نداده‌اند، به افراد فعال در حوزه صنعت و معدن واگذار می‌شود.

کیوان اسدپور در پایان سخنان خود خواستار تسریع در واگذاری مجوز واحدهای تولیدی و صنعتی به متقاضیان شد و افزود: با این اقدام روند سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی آستارا شدت بیشتری می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه بیش از ۱۵ نفر از مدیران واحدهای مختلف فعال و غیرفعال در شهرک صنعتی آستارا مسایل و مشکلات خود را با مجید عباسیان امین مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان و کیوان اسدپور فرماندار آستارا مطرح و راه‌های رفع موانع را بررسی کردند./ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد