گیلانیان
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ Sunday, 15 December , 2019
آذر ۱۵, ۱۳۹۱ کد خبر : 15163 خبر ها

فرماندار شهرستان مرزی و بندری آستارا گفت:

شهرک صنعتی مرزی آستارا، انقلابی در حوزه صنعت گیلان

شهرک صنعتی مرزی آستارا، انقلابی در حوزه صنعت گیلان

گیلانیان : فرماندار شهرستان مرزی و بندری آستارا گفت: احداث شهرک صنعتی مرزی در این منطقه حساس از کشور، انقلابی در حوزه صنعت و تجارت منطقه ایجاد می‌شود.
دکتر کیوان اسدپور عصر روز گذشته در جلسه بررسی موانع و مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی آستارا خاطرنشان کرد: محل ایجاد این شهرک صنعتی بزرگ مرزی مکان‌یابی شده و قرار گرفتن در نوار مرزی با کشور جمهوری آذربایجان از ویژگی‌های مهم آن است. وی ادامه داد: کار ایجاد این شهرک از دو سال قبل به شکل مداوم در حال پیگیری است و امیدواریم در کوتاه‌ترین زمان ممکن، شاهد نتیجه بخشی اختصاص زمین مذکور به این بخش مهم تولیدی باشیم.

اسدپور در خصوص افزایش سرمایه‌گذاری اشخاص در شهرک صنعتی آستارا اظهار کرد: همه شرایط برای سرمایه‌گذاری کلان و واقعی در این شهرک فراهم شده است. وی افزود: شهرک صنعتی آستارا سرمایه‌ای ملی برای شهرستان و مردم آن است.

فرماندار آستارا در ادامه سخنان خود خطاب به خریداران زمین در شهرک صنعتی، تاکید کرد: هرچه سریع‌تر نسبت به راه‌اندازی واحدهای خود اقدام کنند که در غیر این صورت، قراردادهای منعقده با آنها لغو می‌شود. وی تصریح کرد: زمین‌های متقاضیان واحدهایی را که تاکنون هیچ اقدام و فعالیتی را در زمینه احداث تولیدی‌های خود انجام نداده‌اند، به افراد فعال در حوزه صنعت و معدن واگذار می‌شود.

کیوان اسدپور در پایان سخنان خود خواستار تسریع در واگذاری مجوز واحدهای تولیدی و صنعتی به متقاضیان شد و افزود: با این اقدام روند سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی آستارا شدت بیشتری می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه بیش از ۱۵ نفر از مدیران واحدهای مختلف فعال و غیرفعال در شهرک صنعتی آستارا مسایل و مشکلات خود را با مجید عباسیان امین مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان و کیوان اسدپور فرماندار آستارا مطرح و راه‌های رفع موانع را بررسی کردند./ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

گیلانیان به گزارش فارس : با دستور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه هنرمندان کماکان از پرداخت مالیات به صورت کامل معاف هستند؛ این در حالی است که مالیات حقوق کارگران و کارمندان پیش از پرداخت به آن‌ها از حساب‌شان کسر می‌شود!

سلبریتی‌ها لاکچری