گیلانیان
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱ Friday, 27 January , 2023
ژانویه 1, 2014 کد خبر : 23448 خبر ها

شورای اسلامی و شهرداری رشت با همدلی برای ساخت شهری زیبا بکوشند

شورای اسلامی و شهرداری رشت با همدلی برای ساخت شهری زیبا بکوشند

گیلانیان : استاندار گیلان از شورای اسلامی و شهرداری رشت خواست با کمک دستگاه های اجرایی و با جدیت، همدلی و دلسوزی برای ساختن شهری زیبا بکوشند.

به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان ˈمحمدعلی نجفیˈ در نشست بررسی طرح های توسعه ای شهر رشت اظهار کرد: این شهر برغم تمام فعالیت های صورت گرفته در گذشته، نسبت به مراکز دیگر استان ها مظلوم واقع شده است.

وی ادامه داد: حق مردم رشت بیش تر از اقدامات صورت گرفته است و مدیران باید با تمام توان در جهت توسعه و تعالی و برآوردن مطالبات به حق مردم تلاش کنند.

استاندار گیلان با تاکید بر اینکه باید رشت را به جایگاه واقعی اش برسانیم، افزود: مسوولان باید از فرصت خدمت گذاری به مردم که برایشان فراهم شده، با تمام توان بهره ببرند.

وی همچنین به فرمایشات مقام معظم رهبری و رییس جمهوری مبنی بر ˈما می توانیمˈ اشاره و اضافه کرد: گیلان و رشت از ظرفیت بالایی در بخش های مختلف برخوردار هستند و ما می توانیم با بهره گیری از این استعدادها در جهت شکوفایی استان گام برداریم.

ˈمحمدابراهیم خلیلیˈ شهردار رشت نیز در این نشست با بیان اینکه سرانه فضای سبز رشت هم اکنون سه متر و ۵۰ سانتیمتر است، گفت: درصورتیکه پارک هفت هکتاری چمارسرا و پارک ۴۵۰هکتاری گردشگری لاکان در اختیار شهرداری قرار گیرد، می توانیم سرانه فضای سبز رشت را به ۱۰متر برسانیم.

کلانشهر رشت با پنج منطقه شهرداری و ۱۵عضو شورای اسلامی شهر، ۸۰۰ هزار نفر جمعیت ساکن دارد .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی