گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
ژانویه 20, 2016 کد خبر : 45224 خبر ها

حجت‌الاسلام شجونی:

شورای نگهبان داور نظام اسلامی است

شورای نگهبان داور نظام اسلامی است

گیلانیان : عضو جامعه روحانیت مبارز تهران، رای شورای نگهبان را عزتمند و قابل احترام عنوان کرد و گفت: شورای نگهبان داور نظام جمهوری اسلامی ایران است.

حجت‌الاسلام جعفر شجونی با اشاره به اینکه شورای محترم نگهبان داور نظام جمهوری اسلامی ایران است اظهار کرد: رای شورای نگهبان برای ما عزتمند و قابل احترام است.

وی به رد صلاحیت برخی از نامزدهای مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: ما آدم‌های عاطفی هستیم و از رد صلاحیت برخی از افراد با تمام خوبی‌ها که بین ما دارند، غصه‌دار می‌شویم اما شورای محترم نگهبان از چهار ارگان اطلاعات کسب می‌کند و پاسخ امثال بنده را به‌خوبی می‌دهد.

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران با بیان اینکه ما اطلاعات بسیاری نسبت به نامزدهای انتخاباتی نداریم، تصریح کرد: دلسوزی عاطفی خود را ابراز می‌کنیم منتهی برخی از روزنامه‌ها هزاران حرفی که می‌زنیم نمی‌نویسند اما یک حرف تند ما را زود می‌نویسند.

شجونی با تاکید براینکه به نظام، امام (ره)، شورای نگهبان، مقام معظم رهبری و ولایت مطلقه فقیه ایمان دارم، بیان کرد: بنده فرد شناخته شده‌ای هستم و برای اثبات موارد مذکور دلیل بسیاری دارم.

وی متذکر شد: روزنامه‌هایی که تیتر می‌زنند و خیال می‌کنند به طور جدی به شورای نگهبان اعتراض دارم، این‌طور نیست و اعتراضی ندارم بلکه شاید نیمی از انتقاد باشد و این انتقاد نیز به‌جا نباشد برای اینکه اطلاعات ما عاطفی بوده اما اطلاعات شورای نگهبان قانونی، اسلامی و اساسی است و به این وسیله مسائل را توضیح دادم و عذرخواهی می‌کنم./ منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد