گیلانیان
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱ Friday, 27 January , 2023
ژوئن 20, 2013 کد خبر : 19632 خبر ها

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گيلان:

صادرکنندگان استان برای انتخاب صادرکننده نمونه کشوری ثبت نام نمایند

صادرکنندگان استان برای انتخاب صادرکننده نمونه کشوری ثبت نام نمایند

گیلانیان : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: بدون شک اصناف ایران اسلامی در تمامی دوران های دشوار در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی یار و یاور نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و در این مسیر ایثارگرانه به ایفای نقش پرداخته اند.

علی منتظری ظهر پنجشنبه به مناسبت روز اصناف به خبرنگاران افزود: یکم تیرماه هرساله روز اصناف نامگذاری شده و یادآور تلاش های بی وقفه افرادی دلسوز و متعهد است که در جستجوی روزی حلال، موجبات رفاه و امنیت خاطر شهروندان را در تامین کالاهای مورد نیاز خود فراهم می کند.

وی اظهارداشت: اصناف حتی در دوران پیش از انقلاب نیز با ایمان از مهمترین پشتوانه های نهضت اسلامی بوده و تاثیری انکار ناپذیر در شکل گیری نظام جمهوری اسلامی و پیروزی انقلاب داشته اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: همچنین همکاری این قشر در اجرای برنامه های اساسی مرتبط با اقتصاد کشور به ویژه طرح هدفمند سازی یارانه ها و مهار تحریم ها ستودنی بوده است.

 وی تصریح کرد: گستردگی این قشر فهیم و این نهاد بزرگ در سراسر ایران اسلامی به نحوی است که تمامی آحاد جامعه از خدمات این عزیزان بهره مند می شوند.

منتظری بیان داشت: به یقین تلاش در راستای تقویت این نهاد و ارتقای سطح کیفی خدمات و حمایت از آن امری در خور تقدیر است و امیدواریم همگان قدردان خدمات ارزنده این قشر زحمتکش باشند.

وی در ادامه ضمن تبریک فرا رسیدن این مناسبت به فعالان حوزه اصناف در استان عنوان کرد: به یقین افزایش تعامل همه جانبه و همکاری تمامی دلسوزان ایران اسلامی از مهمترین عوامل دستیابی به توسعه پایدار و شکوفایی اقتصادی است و در این مسیر اصناف از تاثیر گذارترین اقشار برای دستیابی به موفقیت هستند./ منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی