گیلانیان
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ Saturday, 28 January , 2023
اکتبر 9, 2012 کد خبر : 13192 خبر ها

روابط عمومي سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان :

صدور بیش از ۳۶۰۰ پروانه کسب برای واحدهای صنفی استان

صدور بیش از ۳۶۰۰ پروانه کسب برای واحدهای صنفی استان

اختصاصی گیلانیان : معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان از صدور ۳۶۱۷ فقره پروانه کسب برای واحدهای صنفی استان در ۶ ماهه اول امسال خبر داد .

مجید زیرک گفت : در طی این مدت همچنین ۱۲۹۴ فقره پروانه کسب در استان تمدید گردید .

وی افزود : در مدت زمان مذکور تعداد ۵۳ جلسه کمیسیون نظارت بر بازار و ۸۴ جلسه انجمن نظارت نیز در استان تشکیل گردیدکه هدف اصلی برگزاری این جلسات نظارت و تنظیم بازار در استان بوده است .

زیرک افزود :  در طی این مدت همچنین ۱ فقره جواز تاسیس انبار کالا با ظرفیت ۷۰۰ تن و ۲  فقره جواز تاسیس سردخانه با ظرفیت ۸ هزار تن در استان صادر شده است .

معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت ، معدن وتجارت گیلان با اشاره به اینکه ۲۳ شرکت پخش کالا در استان برای اخذ ایران کد معرفی شده اند ، گفت : در ۶ ماهه اول امسال ۲۱ مورد بازدید از شرکتهای پخش کالا و نیز طرحهای در دست اجراء  این حوزه صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: شرکتهای پخش کالا از طریق انجمن صنفی مربوطه در استان تدابیر مناسبی را برای توزیع کالا با قیمتهای متعادل و با هدف جلوگیری از بروز مشکل  در سالجاری اتخاذ     نموده اند که این موارد در اسرع وقت به اطلاع شهروندان محترم خواهد رسید.

بنا به گزارش دیگری از روابط عمومی سازمان اداره صنعت ، معدن و تجارت گیلان ۸۷ واحد صنفی لاهیجان در چهارچوب طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس جریمه شدند .

حجت رفیع پرهیزکار سرپرست اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان لاهیجان با اعلام این خبر افزود :‌ در نتیجه بازرسیهای بعمل آمده تعداد ۸۷ مورد تخلف شناسایی و متخلفان با تشکیل پرونده هایی با ارزش بیش از ۱۱ میلیون ریال به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی افزود : همچنین در راستای سهولت تامین مایحتاج شهروندان محترم بر اساس هماهنگیهای بعمل آمده با اتحادیه های صنفی ذیربط، تعداد ۲۳ واحد صنفی در ایام مذکور با نصب پرده و بنر اقدام به برگزاری فروش فوق العاده در شهرستان لاهیجان نمودند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی