گیلانیان
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ Friday, 9 December , 2022
ژانویه 30, 2016 کد خبر : 45456 خبر ها

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان خبر داد:

صدور مجوز جدید برای یک هزار و ۲۰۰ واحد صنعتی در گیلان

صدور مجوز جدید برای یک هزار و ۲۰۰ واحد صنعتی در گیلان

گیلانیان : رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان از صدور مجوز جدید برای یک هزار و ۲۰۰واحد صنعتی در استان اشاره و گفت: تحقق این امر با سرمایه گذاری بالغ بر ۷۰ هزار میلیارد ریال، زمینه اشتغال ۳۲هزار نفر را فراهم خواهد کرد.

علی منتظری امروز در نشست با مدیران واحدهای منتخب صنعتی استان با استاندار گیلان از فعالیت دو هزار و ۶۰۰ واحد صنعتی کوچک و بزرگ با اشتغال ۸۷ هزار نفر در استان خبر داد و گفت:یک هزار طرح نیمه تمام صنعتی در استان وجود دارد و این طرح ها با سرمایه گذاری ۸۰ هزار میلیارد ریال می تواند زمینه اشتغال ۴۰هزار نفر را فراهم کند.

وی از صدور مجوز جدید برای یک هزار و ۲۰۰واحد صنعتی در استان اشاره و اضافه کرد:تحقق این امر با سرمایه گذاری بالغ بر ۷۰ هزار میلیارد ریال،زمینه اشتغال ۳۲هزار نفر را فراهم خواهد کرد.

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان همچنین از برگزاری ۱۸جلسه رسمی و ۱۶۰جلسه فرعی در راستای رفع موانع تولید در کارگروه حمایت از تولید خبر داد و گفت:این نشست ها ۳۸۸ مصوبه داشته و جزو استان هایی هستیم که به لحاظ تعداد پرونده های رسیدگی،رتبه سوم و از نظر مصوبات،رتبه پنجم را به خود اختصاص دادیم.

وی همچنین از معرفی وضعیت و اولویت های سرمایه گذاری خبر داد و افزود:طرح توجیهی یکصد طرح شاخص و مهم معدنی و صنعتی در قالب یک کتاب جامع تهیه شده که در این کتاب، میزان برآورد اولیه سرمایه گذاری و دیگر موضوعات در آن لحاظ شده است.

منتظری همچنین از بهره برداری از ۲۷ طرح صنعتی با سرمایه گذاری هفت هزار میلیارد ریال و با اشتغال زایی ۹۰۰ نفر دهه فجر امسال در استان خبر داد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی