گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
فوریه 22, 2016 کد خبر : 46241 خبر ها

رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات منطقه آزاد انزلی خبر داد

صدور کارت سبز مسافری برای گردشگران منطقه آزاد انزلی

صدور کارت سبز مسافری برای گردشگران منطقه آزاد انزلی

گیلانیان : رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد انزلی از صدور کارت سبز گردشگری برای گردشگران این منطقه خبر داد.

مهدی گلدوست عصر امروز در جریان راه‌اندازی سامانه خودکار صدور کارت سبز مسافری در این منطقه اظهار کرد: این سامانه در دستگاه‌های وب کیوسک در مجتمع‌های تجاری منطقه آزاد مستقر شده است.

وی با اشاره به اینکه گردشگران و خریداران کالا می‌توانند بدون دخالت امور انسانی نسبت به صدور و دریافت کارت سبز مسافری اقدام کنند، افزود: تسریع و سهولت و حذف عامل انسانی در صدور کارت سبز مسافری از جمله مزایای آن است.

به گفته رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد انزلی، خریداران کالای مسافری برای استفاده از سامانه مذکور می‌توانند با ورود شماره ملی از طریق صفحه کلید یا بارکدخوان، کارت سبز مسافری خود را دریافت کنند.

وی فرهنگ‌سازی مثبت در منطقه برای استفاده صحیح از فناوری‌های نوین، استفاده از فناوری‌های نوین و تسهیل در ارائه خدمات الکترونیک و عدم نیاز به استفاده از نیروی انسانی در صدور کارت مسافری را از مزایای سامانه مذکور عنوان کرد.

گلدوست راه‌اندازی سامانه مذکور را در راستای تکمیل خدمات دولت الکترونیک دانست و یادآور شد: سامانه مذکور به منظور تسریع و تسهیل در ارائه خدمات و اطلاعات موثر به سرمایه‌گذاران مراجعان، شهروندان و شرکت‌های تجاری و تولیدی در منطقه آزاد انزلی ایجاد شده است.

وی توسعه سامانه‌های الکترونیک سازمان منطقه آزاد انزلی را از اهداف راه‌اندازی سامانه خودکار صدور کارت مسافری برشمرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد