گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
اکتبر 20, 2011 کد خبر : 3793 خبر ها

ظاهرا فریدونی می رود و خدمت بين دانا می آید :

صندلی ای با دو سرنشین ؟!

صندلی ای با دو سرنشین ؟!

گیلانیان به نقل از ایرنا : دوره مدیریت محمود فریدونی بر شهرداری رشت با رأی اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر رشت خاتمه یافت و سیدمجتبی خدمت بین دانا به عنوان سرپرست شهرداری رشت انتخاب شد.

در جلسه عصر روز چهارشنبه شورای شهر رشت که به منظور تعیین تکلیف وضعیت شهردار از سوی هیات رییسه شورا تشکیل شده بود؛ با اکثریت آراء دوره خدمت محمود فریدونی پایان یافت و سیدمجتبی خدمت بین دانا معاون امور شهری شهرداری رشت به عنوان سرپرست شهرداری رشت انتخاب شد. قرار است سرپرست جدید شهرداری مرکز استان گیلان دوره خدمت خود بر مدیریت شهر رشت را از فردا آغاز کند.

بنا به گفته رییس شورای اسلامی شهر رشت؛ دستور جلسه عصر امروز (چهارشنبه) این شورا از سوی فرماندار رشت و با موضوع تعیین تکلیف شهردار تشکیل شد. اگرچه چهار تن از اعضای شورای اسلامی شهر رشت بر ادامه فعالیت محمود فریدونی بر شهرداری رشت تأکید داشتند اما پنج تن دیگر از اعضای این شورا با ادامه فعالیت وی به عنوان شهردار موافقت نکرده و به واگذاری مدیریت شهر رشت به خدمت بین دانا رأی دادند.

اخبار مرتبط

نظرات

  • فکر می کنند که اگر یاران قهرمانی رااز کار دور کنند می توانند به اهداف خود برسندغافل از این که اینگونه بر محبوبیت او یارانش افزوده می شود

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی