گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
فوریه 27, 2016 کد خبر : 46490 خبر ها

ضرورت تأمین نقدینگی مصوبات سفر رئیس جمهور به گیلان

ضرورت تأمین نقدینگی مصوبات سفر رئیس جمهور به گیلان

گیلانیان : محمدعلی نجفی عصر امروز در دیدار با برات کریمی عضو هیئت‌مدیره بانک ملی ایران با اشاره به قدمت بانک ملی و اهمیت آن در اذهان مردم اظهار کرد: پیشینه خوب، مدیرعامل و هیئت‌مدیره قوی و پشتیبانی بانک‌های خصوصی و دولتی از ویژگی‌های بانک ملی ایران است.

وی ایجاد انتظار در جامعه را از ویژگی بانک ملی ایران عنوان کرد و افزود: انتظار مردم و مسئولان از بانک ملی به صورت خاص است.

استاندار گیلان تصریح کرد: اقدام‌های مثبت و همراهی بانک ملی ایران در برطرف کردن مشکلات از جمله اقدام‌های انجام شده در سال ۹۳ در استان است.

نجفی خواستار اجرای تعهدات دولت از طریق سیستم بانکی به گیلان شد و بیان کرد: با توجه به کمک موثر دولت در سفر کاروان تدبیر و امید به استان، انتظار داریم در موضوع‌های خرد و کلان با نگاه ویژه اقدام شود.

وی بر رفع موانع تولید از طریق سیستم بانکی در گیلان تاکید کرد و گفت: تامین نقدینگی اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور به استان و تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام صنعتی و گردشگری از ضرورت‌ها در گیلان است.

استاندار گیلان با تاکید بر ابلاغ باقی‌مانده مطالبات متمم مصوبات احیای بافت فرسوده در استان، خاطرنشان کرد: حل و فصل موضوع چای سنواتی که در سال‌های متمادی ایجاد شده، حائز اهمیت است.

نجفی به برطرف کردن مشکل چای با کمک دولت در دو سال گذشته اشاره کرد و یادآور شد: حفظ منابع بانکی برای کمک به تولید و کشاورزی مهم است.

وی با بیان اینکه تغییر مدیران در مدت کوتاه زیبنده گیلان نیست، اظهار کرد: افراد متخصص در پست‌های مدیریت کشور باید به‌کارگیری شوند اما امیدواریم در پست جدید برای استان گام‌های موثری بردارند.

* همراهی با دولت اولویت بانک ملی ایران است

عضو هیئت‌مدیره بانک ملی ایران نیز در دیدار مذکور بر ضرورت وجود هماهنگی مدیران استانی بانک‌ها با استاندار گیلان تاکید کرد و گفت: همراهی و همکاری برای اجرای برنامه‌های دولت اولویت بانک ملی ایران است.

برات کریمی با اشاره به وجود جوان‌های نخبه در گیلان، بیان کرد: امیدواریم با جذب نیروهای جوان و استفاده از ظرفیت‌های موجود در تولید و ایجاد اشتغال کمک‌های موثری داشته باشیم.

به گزارش فارس، در دیدار مذکور از تلاش‌های اصلان کریمی رئیس اداره امور شعب بانک ملی گیلان قدردانی به عمل آمد و علی یزدان‌دوست به عنوان سرپرست جدید امور شعب بانک ملی استان معرفی شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی