گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
فوریه 20, 2016 کد خبر : 46206 خبر ها

ضرورت تقویت بعد فرهنگی مبارزه با مواد مخدر

ضرورت تقویت بعد فرهنگی مبارزه با مواد مخدر

گیلانیان : استاندار گیلان در دهمین نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت : رصد مداوم وضعیت مبارزه با مواد مخدر ضروری است.

دکتر محمدعلی نجفی در این جلسه اعتیاد و قاچاق مواد مخدر را تهدیدی برای جامعه عنوان کرد و افزود : نهادهایی که آمارهای مختلف ابتلا به مواد مخدر را رصد می‌کنند باید نسبت به آن حساسیت نشان دهند.

وی به تعامل بسیار بالای دستگاه‌های نظامی، انتظامی، قضایی و اجرائی در مقابله با پدیده‌ی شوم مواد مخدر اشاره و خاطر نشان کرد : باتوجه به اینکه گیلان جزء معبرهای عمومی قاچاق مواد مخدر نیست اما در کشفیات رشد چشمگیری شاهد هستیم.

وی رویکرد رسانه‌های استان همچون صدا و سیما را در تولید برنامه‌های پرمحتوا در حوزه مقابله با مواد مخدر مثبت ارزیابی و تصریح کرد : تقویت بعد فرهنگی مبارزه با این پدیده شوم جامعه از طریق آموزش و پرورش و دانشگاه‌های استان نیز ضروری است.

استاندار گیلان با تأکید بر همکاری جدی شهرداری و شورای اسلامی گفت : باتوجه به نیاز قضایی و انتظامی استان در جمع آوری معتادان متجاهر، مرکز نگهداری و بازپروری جدید از معتادان هر چه سریعتر در رشت با پیگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر راه‌اندازی شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد