گیلانیان
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022
نوامبر 23, 2020 کد خبر : 80388 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

نماینده ولی‌فقیه در گیلان :

ضرورت دفاع از مرزهای عقیدتی نیروهای مسلح؛ نیروی انتظامی ضامن امنیت جامعه است

ضرورت دفاع از مرزهای عقیدتی نیروهای مسلح؛ نیروی انتظامی ضامن امنیت جامعه است

گیلانیان : نماینده ولی‌فقیه در گیلان با تاکید بر ضرورت دفاع از مرزهای عقیدتی نیروهای مسلح گفت: نیروی انتظامی تامین‌کننده نظم و امنیت است.

آیت‌الله رسول فلاحتی صبح امروز در دیدار رئیس و معاونان عقیدتی سیاسی انتظامی استان گیلان با بیان اینکه احکام و عقاید اسلامی باید در مجموعه‌های نظامی مورد توجه باشد اظهار داشت: یکی از اهداف مهم مجموعه عقیدتی، دفاع از مرزهای عقیدتی نیروهای مسلح است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به حضور جوانان در مجموعه عقیدتی نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی تامین‌کننده نظم و امنیت جامعه است و آرامش را برای مردم به ارمغان می‌آورد.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان با بیان اینکه مردم خواستار حضور فعال و موثر نیروی انتظامی در عرصه‌های مختلف هستند تصریح کرد: وجود نیروی انتظامی عامل ایجاد امنیت و نظم و آرامش در جامعه است.

امام جمعه رشت با تاکید بر توجه به مسائل عقیدتی خانواده‌های کارکنان انتظامی و تربیت فرزندان نیروهای مسلح در تراز انقلاب اسلامی گفت: هر چقدر ارتباط موثر و تعامل میان ائمه جماعات و مجموعه نیروی انتظامی بیشتر شود، خروجی موثرتری را شاهد خواهیم بود.

آیت‌الله فلاحتی جایگاه نهاد عقیدتی بین نیروهای مسلح به‌ویژه نیروی انتظامی را بسیار مهم و حائز اهمیت ارزیابی کرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی باید نسبت به گزارشات مردمی واکنش سریع عقلانی و محققانه داشته باشد.

حجت‌الاسلام علیرضا اسدی ارجمندی رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گیلان نیز در این دیدار گفت: ارتقای بصیرت کارکنان و خانواده‌های این نیرو را در دستور کار داریم و در ۲ سال گذشته نیز مجموعه فعالیت‌های فرهنگی خانواده کارکنان انتظامی گیلان راه‌اندازی شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد