گیلانیان
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ Tuesday, 27 September , 2022
آگوست 23, 2014 کد خبر : 29147 خبر ها

در هفته دولت :

طرح‌های صنعتی گیلان با سرمایه‌گذاری ۱۴۷۰ میلیارد ریال افتتاح می‌شود

طرح‌های صنعتی گیلان با سرمایه‌گذاری ۱۴۷۰ میلیارد ریال افتتاح می‌شود

گیلانیان : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: در هفته دولت امسال تعداد هفت طرح مهم صنعتی و معدنی در مناطق مختلف گیلان با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۴۷۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

علی منتظری ظهر امروز در نشست با خبرنگاران با بیان در هفته دولت امسال تعداد هفت طرح مهم صنعتی و معدنی در مناطق مختلف گیلان آماده بهره‌برداری است، اظهار کرد: برای بهره‌برداری از این طرح‌ها بالغ بر ۱۴۷۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه اشتغال مستقیم طرح‌های مذکور ۳۶۰ نفر است، افزود: واحدهای یاد شده در زمینه تولید محصولات فلزی، سلولزی، نساجی و غذایی است که در ایام هفته دولت آماده افتتاح رسمی با حضور مسئولان ذیربط هستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه از میان طرح‌های مذکور سه طرح بزرگ در هفته دولت افتتاح می‌شود، گفت: در زمینه تولید میلگرد، قوطی‌های فلزی درب‌دار و محصولات چوب پلاستیک واقع در شهر صنعتی رشت، شهرک صنعتی سفیدرود رشت و شهرک صنعتی شفت با حضور مسئولان ارشد کشوری و استانی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

منتظری با بیان اینکه یک‌هزار و یکصد طرح صنعتی نیمه تمام در استان شناسایی شده است، خاطرنشان کرد: برای اتمام این طرح‌های صنعتی بیش از ۸۰ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری نیاز است.

وی با بیان اینکه با اتمام و بهره‌برداری از آنها برای بیش از ۴۲ هزار نفر فرصت شغلی جدید ایجاد می‌شود، تصریح کرد: بیش از ۵۰ درصد از طرح‌های صنعتی نیمه تمام دارای پیشرفت فیزیکی بیش از ۴۰ درصد است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان خاطرنشان کرد: اتمام طرح های صنعتی نیمه تمام به طور جدی دنبال می‌شود

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی