گیلانیان
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ Monday, 26 September , 2022
اکتبر 13, 2018 کد خبر : 69819 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان :

طرح آمارگیری روستایی در ۳۶۸ روستای گیلان آغاز شد

طرح آمارگیری روستایی در ۳۶۸ روستای گیلان آغاز شد

گیلانیان : مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان از آغاز طرح آمارگیری روستایی در ۳۶۸ روستای این استان خبرداد و گفت: در این طرح اطلاعات ۸ هزار و ۷۱۷ مسکن روستایی گیلان ثبت می شود.

محمد اکبرزاده پیش از ظهر شنبه در حاشیه آغاز طرح آمارگیری روستایی در گیلان در جمع خبرنگاران اظهارکرد: طرح آمارگیری روستایی از امروز به مدت یک ماه تا ۲۱ آبان ماه سال جاری در ۳۶۸ روستای استان گیلان اجرا می شود.

اکبرزاده افزود: در قالب این طرح ویژگی‌های هشت هزار و ۷۱۷ مسکن روستایی از نظر نوع سازه ساختمان، زیربنا، مساحت، نوع مصالح ساختمانی، میزان مقاومت یا غیرمقاوم بودن براساس فرم‌های از پیش طراحی شده آمارگیری و ثبت می ‌شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان به برخی مزایای اجرای این طرح اشاره و تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح  بررسی نقش مقاوم سازی در روستاها و آگاهی از نوع ساخت و سازها در این مناطق است.

وی با اشاره به حضور ۲۲ مامور سرشماری در قالب گروه‌های چند نفره، مطرح کرد: بعد از پایان آمارگیری تمامی اطلاعات جمع آوری شده به بنیاد مسکن کشور ارسال می شود تا در راستای برنامه ریزی توسعه روستایی در اختیار دستگاه‌های اجرایی ذیربط و مراکز آموزش عالی قرار گیرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی