گیلانیان
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ Monday, 26 September , 2022
جولای 4, 2014 کد خبر : 28214 خبر ها

با حضور 70 نفر از اساتید

طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی برگزار می شود

طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی برگزار می شود

گیلانیان : دبیر هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان گفت: طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی با حضور ۷۰ نفر از اساتید این دانشگاه برگزار می شود.

فردین مهرابیان از برگزاری طرح ضیافت اندیشه اساتید در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: طرح ضیافت اندیشه اساتید از ۱۴ بمدت یک هفته در دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این طرح برای چهارمین سال متوالی برگزار می شود گفت: در سال اجرای اول این طرح ۱۶۵ نفر، در سال دوم ۱۱۷ نفر و در سال سوم ۶۵ نفر از اساتید حضور داشتند.

دبیر هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان از شرکت ۷۰ نفر از اساتید دانشگاه علوم پزشکی استان در سال چهارم اجرای این طرح خبر داد و گفت: مشارکت اساتید خانم و آقا در این طرح مساوی است.

دکتر مهرابیان با بیان اینکه در سال اول اجرای این طرح تنها اساتید مرد حضور داشتند گفت: در سال دوم مشارکت خانم ها ۳۰ درصد و در سال دوم ۴۰ درصد بوده است.

وی اجرای طرح توانمندسازی های فرهنگی اساتید، بازآموزی مطالب آموزش دیده و تبادل اطلاعات میان اساتید را از ویژگی های اجرای این طرح عنوان کرد.

دبیر هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان گفت: در این طرح علاوه بر اجرای برنامه های فرهنگی روخوانی، روان خوانی قرآن کریم و کرسی آزاد اندیشی با موضوعات مختلف برگزار خواهد شد.

دکتر مهرابیان در پایان از برگزاری ۲۴ نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی طی ۳ سال گذشته خبر داد و گفت: این نشست ها در راستای تبادل آخرین یافته های علمی و آموزشی برگزار می شود./منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی