گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
جولای 8, 2014 کد خبر : 28308 خبر ها

علیمحمدی:

طرح محسنین با هدف احیای فرهنگ کمک به نیازمندان اجرا می شود

طرح محسنین با هدف احیای فرهنگ کمک به نیازمندان اجرا می شود

گیلانیان : مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: طرح محسنین با هدف کسب رضای الهی، عمل به سیره نبوی، احیای فرهنگ دستگیری و کمک به نیازمندان در جامعه اجرا خواهد شد.

حسین علیمحمدی ظهر سه شنبه در جلسه کمیته امداد استان افزود: انسان در نظام اجتماعی اسلام دارای ارزش والایی است از اینرو خداوند متعال خواسته تا نیاز محرومان به دست همنوعانشان و به قصد قرب و رضایت پروردگار رفع شود و همگان در امر انفاق و نیکوکاری مشارکت کنند تا زمینه زندگی عزتمندانه برای همه آحاد جامعه فراهم شود.

وی همچنین اظهارداشت: بر این اساس اجرای طرح محسنین نیازی اساسی تا حرمت و کرامت محرومان حفظ شود و در عزت به سر برند.

مدیرکل کمیته امداد استان گفت: در کنار فرزندان محروم از نعمت پدر، عزیزان دیگری هم هستند که تقدیر به گونه ای دیگر آنان را از وجود این پشتوانه عظیم بی بهره کرده است.

وی افزود: پدرانی که باوجود میل باطنی خود به دلیل بیماری، کهولت، از کار افتادگی و گسستن از فضای پر مهر خانوادگی توان اداره زندگی خود را نداشته و با تامین معیشت خانواده بر دوش زنان سرپرست خانوار نهاده شده است.

علیمحمدی اظهارداشت: با هدف جاری کردن اهداف متعالی ارزش های اصیل اسلامی و جوشش رافت و الفت میان اقشار مختلف مردم با اجرای طرح محسنین شرایطی فراهم تا خیران و نیکوکاران به نیازمند ترین خانواده ها با واریز ماهانه مبلغ هر چند کم ۲۰ هزار تومانی مساعدت کنند.

وی ادامه داد: بنابر این حامیان می توانند همراه با اهدای این مبلغ با شناسایی نیازهای کلی خانواده در ایام ویژه سال در زمینه های مختلف که ارکان معیشت هر روز را تشکیل می دهد در حد وسع و توان در طرح ماندگار محسنین شرکت کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی