گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
سپتامبر 1, 2012 کد خبر : 12173 انتخاب سردبیر

جعفر زاده ، نماينده رشت :

عزل و نصب ها به ویژه پرداختی های یک هفته اخیر سعادتی پیگیری خواهد شد

عزل و نصب ها به ویژه پرداختی های یک هفته اخیر سعادتی پیگیری خواهد شد

اختصاصی گیلانیان : مهدی سعادتی با استفاده از موقعیت برگزاری اجلاس سران کشور های غیر متعهد در کشور که دولت فرصت تودیع معارفه ندارد اقداماتی را انجام می دهد که وجاهت قانونی ندارد و ما به شدت به این نوع عملکرد معترض هستیم .

جعفرزاده ، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب به خبرنگار گیلانیان گفت : مهدی سعادتی زمان مدیریتش بر استان به پایان رسیده وی به جای اینکه موقیت را برای سپردن به مدیر بعدی آماده و حفظ نماید متأسفانه جلسه شهدا را به جلسه تودیع خود تبدیل می نماید و بسته هائی توزیع می کند و یا جلساتی برگزار می کند و تصمیماتی اتخاذ می نماید که علیرغم مغایرت قانونی الزام آور است .

وی همچنین گفت : ایشان در همین یک هفته اخیر نسبت به هزینه کرد هائی اقدام کرده که تطبیق با ضوابط ندارد و خلاف قانون است و نسبت به هزینه کرد یک هفته اخیر با حساسیت ویژه از طریق مجاری قانونی پیگیری خواهیم کرد .

وی افزود : کسی که چند ساعت بیشتر از عمر مدیریتش باقی نمانده دیگر استاندار نیست تا اقدام به عزل و نصب و هزینه کردها نماید و با این اعمال خود جو استان را برای مدیر بعدی متشنج نماید .

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت : ما فتنه آینده را از خوارج زمانه می دانیم . در دوران حضرت علی (ع) ماهیت خوارج معلوم بود ولی در این زمان ما خوارج را در داخل حکومت داریم که در برابر هر تصمیم دولت شمشیر می کشند و رفتار نامناسب از خود بروز می دهند ؛ اگر این ها نتوانند رفتار خودشان را تغییر دهند جزء عامل فتنه گران خواهند بود .

جعفر زاده گفت : از مردم حزب الله و ولایتمدار می خواهم مراقب باشند تا در دام این خوارج زمانه گرفتار نشوند و مواظب باشند که این ها همه شاخصه های مسلمان را دارند الا ولایتمداری مطلقه .

وی افزود : مخالفت با صدور حکم اولیه دولت تنش زا بوده که این هم از طریق مجاری قانونی پیگیری خواهد شد .

جعفرزاده ایمن آبادی ، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید مجدد به پیگیری های قانونی هزینه کرد در دوران تصدی استانداری سعادتی به ویژه هزینه کرد یک هفته اخیر گفت : جا به جائی اعتبارات از مصادیق تصرف در بیت المال است که ما به آن معترض بوده هستیم و حتما به صورت ویژه مورد رسیدگی قانونی قرار خواهد گرفت.

وی همچنین با قطعی خواندن دخالت دیوان محاسبان ، سازمان بازرسی و دستگاههای نظارتی گفت : مجلس نقش نظارتی خود را به نمایندگی از مردم اعمال خواهد کرد .

اخبار مرتبط

نظرات

 • لطفا به جای رسانه ای کردن وظیفه خود را انجام دهید.

 • آقای نماینده یک نفر باید هزینه هایی که شما در انتخابات کردید را جمع و جور کند. شما که از نمایندگان مجلس ۶ پول گرفتید علی الخصوص نماینده دوره۶ … که ۵ میلیون به شما داده بود.
  آقای … بس است بهتر است به امورات شهرستان خود بپردازید.
  آخر سعادتی چه هیزم تری به شما فروخته بس است خواسته یا ناخواسته سعادتی رفت دیگر دنبال چی هستید اگر دنبال این هستید که خودتان را در استان مطرح کنید که کردید. مسئله سعادتی را خیلی لوس کردید با مصاحبه هایتان
  تمامش کن

 • سلام شما صادق نیستید چرا چهره … که در برنامه حمایتی حیف و مال کننده بیت المال (درحد ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی به بانگ ملی و…که فقط با کلاه برداری ازبانک و خرید جوایز و هزینه های تبلیغاتی سنگین درحال خیانت است) مردی مبارز با فساد جلوه میدهید در محافل کار افرینان تلاشگر استان عاقبت مدیران … را بهتر از مه افرید نمیدانند کمی به فکر مردم خصوصاجوانان درعمل باشیم .
  …………
  جواب گیلانیان
  ما قبلا به وظیفه عمل کردیم

 • آقای جعفرزاده میشه هزینه کردهای خودتون تو انتخابات رو رسانه ای کنید؟ از نوبخت چقدر گرفتید؟ از دوستان اصلاح طلب چقدر؟ از بیت آیت الله قربانی و آقای مجرد چقدر؟ از آقای هاشم نیا قصد دارید چقدر بگیرید؟ مشخص کردید؟

 • اقایان (رضا و حسین) مطمئن باش جعفرزاده حساب و کتابش روشن هست . سعادتی نه تنها هیزم تری به جعفرزاده بلکه به تمام مردم گیلان فروخت . شمام اگه گیلانی هستید در راه جعفرزاده باید قدم بذارید در غیر اینصورت اصلا حق اظهار نظر ندارید . در ضمن این دو نفر معلومه که یک نفر هست و اینچنین نظر شبیه هم میذاره !!! رزومه کاری جعفرزاده معلومه ، اما معلوم نیست شما از طرف کی و به چه دلیلی دارید میسوزید ؟!؟

 • برکناری آقای سعادتی مثل اینکه بدجوری جیب جیره خواران رو خالی کرده زنده باد میرزای زمانه جعفر زاده

 • جناب آقای جعفر زاده خدا قوت.کورشود آنکه نتواند ببیند راه راست را.انشالله این استاندار نیتش خیر باشد و استان سرسبز گیلان را سروسامان دهد

 • قابل توجه آقای رضا و آقای حسین
  لطفاً از شنیده ها و شایعات صحبت نفرمائید. من اهل کلاچای هستم ولی به جناب آقای جعفرزاده افتخار می کنم و در بین سایر استانها سر خود را بالا می گیرم و با افتخار تمام اعلام می کنم که آقای جعفرزاده یکی از نماینده های صادق و شجاع شهرستان رشت هستند. دوستان عزیز امثال جناب آقای جعفرزاده زیاد نداریم پس قدر ایشان را بدانید و به ایشان کمک کنید تا در ادامه این راه و این مسئولیت بیشتر موفق باشند. دوستت دارم گیلان و گیلانی.

 • یکی باید شما رو مواظبت کنه اصلا جا داره بعد از این عزل ونصب با فرصت به قرار و مدارهای شما و هزینه کردهای شما در انتخابات پرداخته شود. فکر کردید دیگر نماینده شده اید، هرکاری خواستید باید انجام دهید؟

 • جناب بابک و محمود من نه طرفدار سعادتی هستم نه طرفدار جعفرزاده.نه طرفدار چپ هستم و نه راست. ولی دلم به حال این استان میسوزه. فکر نمیکنم جعفرزاده هم بتونه کاری واسه این استان بکنه. همش شعار میده

 • خواهشا نقش دایه عزیز تر از مادر را برای استان بازی نکنید

  فضای استان را هم به هم نریزید.

 • جهان
  با سلام
  جناب آقای جعفرزاده، با حفظ این تفکر انقلابی ، در آینده از رجال بزرگ سیاسی ایران خواهند شد . مردم نیز اورا دعا می کنند . وبه این فرزند واقعی میرزا درود و صلوات می فرستند .و طرفدار نماینده عزیزخود هستند و از صمیم قلب به این بزرگمرد با غیرت عشق می ورزند . و خوشحالند که بعد از سالها ،غیرتمندی از گیلان حرف دلشان را می زند . درود بر تو و درود بر آن خانواده ای که چنین مردی را در دامان خود پرورش داده است . روح مرحوم پدر بزرگوارشان با ارواح طیبه معصومین علیهم السلام محشور باد .

 • نظر شما قابل بررسی است

  اقای حسین تویی که بقول خودت طرفدار هیج جناحی نیستی مشخصه که اصلا سواد سیاسی نداری پس لطف بکن … فعلا اقای جعفرزاده هر شعاری که داده عمل کرده نمونه اش راکه به چشم می بینی و شاید سرتان رامثل آنها زیر برف کردی نمونه دیگر مخالفت شدید باواردات برنج حداقل سه ماه قبل و بعد فصل کشاورزی و دفاع ازحق و حقوق این قشر زحمت کش (قابل توجه اقای رضاازشماکه پول نگرفت لااقل مثل اینکه اگرچنین بود میگفتی نــــه نــــــــــه قربان گیلانـی غیرتمند جعفرزاده افتخارمایی

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی