گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
ژانویه 17, 2011 کد خبر : 480 خبر ها

عشق ، علاقه و ارادت استاندار به مردم گیلان

عشق ، علاقه و ارادت استاندار به مردم گیلان

علی پورحسن دبیر شورای اطلاع رسانی استان گفت : مهندس قهرمانی با تأسی از فرمایشات بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره خود را خدمتگذار نظام و مردم می داند و با پیروی از سیره و روش دکتر احمدی نژاد بجای ارتباط گیری با گروهها و جناحها مختلف همیشه مستقیم و بی واسطه با مردم در ارتباط است .
علی پورحسن گفت : حضور سرزده استاندار در محافل و مجامع عمومی و دیدارش با اقشار مختلف مثل هنرمندان ، ورزشکاران و گروههای کارگری و مهندسی و پزشکی دلیل صادق این مدعاست ، مشاور فرهنگی و رسانه ای استاندار با اشاره به اینکه قهرمانی در سیل ، طوفان ، برف و خشکسالی همواره دوشادوش مردم و در کنار آنها بوده گفت : وقتی سد بیجار در خطر سیل و خرابی قرار داشت استاندار نخستین کسی بود که تا پایان تخلیه کامل روستا در محل خطر حضور داشت ، و در خشکسالی و بحران برف لحظه به لحظه با مردم همراهی کرد و بهترین گواه این مدعا خود مردم هستند که استاندار را همیشه در طول این چند سال در کنار خود احساس کردند . وی افزود : بر اساس نظر سنجی های انجام شده استاندار بیشترین مقبولیت و محبوبیت را در میان عامه مردم گیلان دارد .
دبیر شورای اطلاع رسانی با اظهار تعجب ! و تأسف از برخی مطالب عنوان شده گفت : گمانم این است که بعضی از آقایان تن ندادن به خواسته های شخصی و جناحی و گروهی و عدم برگزاری جلسات و نشست های خصوصی با خود را توهین به مردم گیلان تلقی کرده اند .
پورحسن با اشاره به آیه لم تقولون ما لا تفعلون گفت : آیا بیان چنین سخنانی جسارت به دولت مهرورز و هم چنین ناراستی به مردمی نیست که استاندار شان را خدمتگذار دیده و دوستش دارند .
دبیر شورای اطلاع رسانی افزود : ما پس از تهران بیشترین نشریات را داریم که بیانگر بالا بودن فرهنگ مردم گیلان است و این جسارت و توهین به آزاد اندیشی و فهم و درایت اصحاب رسانه و مطبوعات استان است که عملکرد مثبت و اطلاع رسانی آنها را زیر سوال برده و بگوییم مورد تطمیع و تهدید واقع شده اند .
بر این باورم که عبارت ” تطمیع و تهدید ” جسارت بزرگی به آزاد اندیشی شعور و آگاهی و درآیت اصحاب رسانه و مطبوعات ،- این قشر سخت کوش و زحمتکش- است که وظیفه سنگین آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به جامعه را بدوش می کشند ، وی افزود : نماینده محترم باید از مردم گیلان و اصحاب رسانه به سبب این پندار ناروا عذرخواهی کند

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی