گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز سه شنبه,۲۶ام دی ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی سه شنبه,۲۶ام دی ۱۳۹۶

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان :

عضویت در خانه مطبوعات گیلان شرط کاندیداتوری در انتخابات هیئت مدیره است

گیلانیان : مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان گفت: تمام افراد مایل برای شرکت یا کاندیداتوری در انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات گیلان باید عضو خانه مطبوعات باشند.

کریم خورسندی با اشاره به برگزاری انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات استان گیلان در راستای اساسنامه جدید وزارت ارشاد اظهار داشت: تدوین این اساسنامه نخستین بار توسط خانه مطبوعات استان گیلان انجام شده و در حال حاضر تکمیل شده است.

وی با بیان اینکه انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات استان گیلان زودتر از موعد اصلی انجام می‌گیرد عنوان داشت: این دوره از انتخابات به‌صورت الکترونیکی برگزار می‌شود و تمام افراد مایل برای شرکت یا کاندیداتوری در انتخابات باید عضو خانه مطبوعات باشند.

خورسندی با اشاره به شرایط عضویت در خانه مطبوعات اعلام کرد: خبرنگاران استان گیلان می‌توانند با دارا بودن مدرک لیسانس، یکسال سابقه کار در خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری دارای مجوز، برگه عدم سوءپیشینه، عکس، بیمه و با مراجعه به سایت خانه مطبوعات گیلان ثبت‌نام خود را انجام دهند.

وی با بیان اینکه خانه مطبوعات استان گیلان برنامه‌های جدید و مفیدی را در دستور کار خود قرار داده است خاطرنشان کرد: برخی از وظایف اداره ارشاد بر عهده‌ خانه مطبوعات گذاشته شده و در راستای خدمات‌رسانی بهتر به اصحاب رسانه، منابعی برای خانه مطبوعات در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان گیلان ابراز داشت: تاکنون هیچ منابع مشخصی برای خانه مطبوعات در نظر نگرفته شده بود و تمام هزینه‌ها با ایجاد ارتباط با مدیران مختلف استان و هزینه‌های شخصی تامین می‌شد.

وی با اشاره به تغییرات پیشامده در روند انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات استان گیلان گفت: در حوزه مدیران مسئول، ۲ مدیر مسئول و یک عضو علی‌البدل، در حوزه خبرنگاران ۳ خبرنگار و دو عضو علی‌البدل، در حوزه بازرسی ۲ بازرس و یک عضو علی‌البدل و در حوزه روزنامه‌های سراسری و سرپرستی روزنامه‌ها هرکدام با یک عضو و یک علی‌البدل می‌توانند عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات باشند.

خورسندی با اشاره به وجود امکان معادل سازی برخی از شرایط عضویت در خانه مطبوعات اظهار داشت: به‌طور مثال اگر خبرنگاری دارای مدرک فوق دیپلم باشد به جای یکسال می‌بایست ۷ سال سابقه کار ارائه دهد.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با اعلام اینکه انتخابات خانه مطبوعات استان گیلان در روز چهارشنبه ۱۰ آبان‌ماه برگزار می‌شود تاکید کرد: تمامی اصحاب رسانه استان گیلان نهایتاً تا روز شنبه برای ثبت نام در سایت خانه مطبوعات استان گیلان فرصت دارند./ منبع : تسنیم


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار