گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
نوامبر 9, 2012 کد خبر : 14554 دسته‌بندی نشده

دریانیوز نوشت

عضو شورای شهر در آرزوی پیوستن به گیلان!

عضو شورای شهر در آرزوی پیوستن به گیلان!

دریانیوز:‌این عضو شورای شهر که در زمانی پیگیر استیضاح و سوال از شهردار شهرشان بود پس از مدتی دوندگی و خستگی ناشی از این رفت و آمد و به نتیجه نرسیدن زحماتش علاقمند اقداماتی خارج از وظایف شورا شده است
عضو شورای شهری در مازندران: ای کاش گیلانی شویم!! این خواسته عضو شورای یکی از شهرهای زیبای غرب مازندران علاقمند است گیلانی صدایش کنند.
به گزارش دریانیوز، این عضو شورای شهر که در زمانی پیگیر استیضاح و سوال از شهردار شهرشان بود پس از مدتی دوندگی و خستگی ناشی از این رفت و آمد و به نتیجه نرسیدن زحماتش علاقمند اقداماتی خارج از وظایف شورا شده است.
رییس سابق شورای شهر مزبور که از هفته ها پیش از سفر رییس جمهور و هیات دولت به مازندران به وظایفی خارج از وظایف شورا ( پیگیری استانی جدید ) موظف شده بود اینک از آن مرحله نیز خارج شده و دست به ابتکار جدیدی زده است.
نامبرده اینک تنها علاقمند است شهر زیبای غرب مازندران از این استان جدا شده و به گیلان بپیوندد.
وی که وبلاگ نویس نیز می باشد در جدیدترین مطلب نیت اصلی اش را رو کرد . وی در آرزوی پیوستن به گیلان نامه ای مربوط به سال ۸۰ را به رییس جمهور اسبق کشورمان منتشر کرده که بزعم وی مردم این شهرستان خواهان پیوستن به گیلان هستند. که البته آگاهان می دانند که نویسندگان این نامه چه کسانی هستند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی