گیلانیان
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ Monday, 26 September , 2022
می 22, 2014 کد خبر : 27261 خبر ها

استاندار گیلان:

عقب ماندگی حوزه های آبرسانی روستایی را جبران می کنیم

عقب ماندگی حوزه های آبرسانی روستایی را جبران می کنیم

گیلانیان : با حضور استاندار گیلان ،نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی ،مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان جمعی از مردم و مسئولین محلی، در روستای خرما بخش اطاقور لنگرود، عملیات اجرایی مجتمع آب رسانی سردار شهید املاکی آغاز شد .

؛ برای اجرای این طرح که ۹ هزار نفر از اهالی ۴۹ روستای اطاقور از آن بهره مند خواهند شد، در مدت ۱۸ ماه ۵۵ میلیارد ریال هزینه می شود .

دکتر نجفی در این مراسم با بیان اینکه این گیلان از لحاظ حوزه شهری و روستایی با سایر استانها کشور متفاوت است گفت :از زیبایی ها و سرسبزی روستاهای گیلان باید با حفظ محیط زیست در جهت تقویت محیط کسب و کار استفاده کرد .

وی افزود : اگر مسائل زیربنایی و امکانات زندگی در روستاها تقویت شود به همین میزان از مهاجرت شهرها کاسته و اشتغالزایی در روستاها افزایش می یابد .

استاندار گیلان با بیان اینکه این استان در حوزه های آبرسانی روستایی و شهری و ایجاد راه های روستایی از متوسط کشوری عقب است گفت : در تلاش هستیم تا عقب ماندگی هایی که در سال های گذشته ایجاد شده است را جبران کنیم .

در ادامه این مراسم لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی نیز این طرح را از جمله پروژه های خوب این شهرستان دانست و گفت : امیدواریم در آینده نزدیک شاهد افتتاح این پروژه مهم باشیم ./منبع : روابط عمومی استانداری

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی