جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ Friday, 22 June , 2018
شهریور ۲۰, ۱۳۹۵ کد خبر : 52108 خبر ها گفت و گو

عملیات اجرایی احداث سایت نفتی رودسر به‌زودی آغاز می‌شود

عملیات اجرایی احداث سایت نفتی رودسر به‌زودی آغاز می‌شود

گیلانیان : رئیس مجمع نمایندگان گیلان گفت: عملیات اجرایی سایت نفتی رودسر با حضور وزیر نفت به‌زودی در این شهرستان آغاز می‌شود.

مهرداد لاهوتی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی سایت نفتی رودسر اظهار داشت: در آخرین نشست ما با وزیر نفت با حضور اسدالله عباسی نماینده رودسر و املش قرار شد عملیات اجرایی احداث سایت نفتی رودسر به‌‌زودی آغاز شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با بیان اینکه به وزیر نفت اعلام کردیم در صورت کمبود زمین در چمخاله آمادگی واگذاری زمین را برای سایت‌های اداری داریم افزود: اینکه اخیراً گفته شده که این طرح امسال آغاز نمی‌شود کذب است زیرا عباسی به‌ طور جدی پیگیر هستند تا این امر محقق شود.

وی با بیان اینکه بر اساس آخرین تصمیم اتخاذ شده ظرف ۳ ماه مشاور عملیات اجرایی بندر چمخاله را شروع کرده و تاکنون ۲۰ میلیارد تومان در این زمینه هزینه شده است گفت: تا تکمیل این بندر ۲۰۰ میلیارد تومان نیاز است لذا این بندر علاوه بر حمل کالا تا ۲ میلیون تن ظرفیت گردشگری هم دارد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی درباره جذب سرمایه‌گذار در چمخاله و چاف بیان کرد: به جرأت می‌توانم بگویم در امر گردشگری و سرمایه‌گذاری در چمخاله و چاف تاکنون بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری انجام گرفته است.

لاهوتی درباره برگزاری مسابقات والیبال ساحلی کشور در چمخاله اعلام کرد: چمخاله نادرترین سواحل را در بین استان‌های ساحلی کشور دارد و برای برگزاری چنین مسابقاتی متعهد به آماده‌سازی زیرساخت‌های ورزشی مناسب هستیم.

وی با بیان اینکه آمادگی برگزاری مسابقات دریایی، قایقرانی، جت اسکی و نجات غریق کشوری و بین‌المللی را داریم افزود: در حال آماده‌سازی زمین مناسب برای برگزاری این مسابقات هستیم و آمادگی میزبانی از مهمانان بین‌المللی را با کلیه امکانات تفریحی، رفاهی و گردشگری در چمخاله داریم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش