گیلانیان
چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ Wednesday, 28 September , 2022
ژوئن 22, 2014 کد خبر : 27929 خبر ها

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان:

فرصت خدمتگزاری باید برای مدیران دولت تدبیر و امید مهیا شود

فرصت خدمتگزاری باید برای مدیران دولت تدبیر و امید مهیا شود

گیلانیان : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: مدیران این دولت نیز پایبند به نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی که در راس آن ولایت فقیه به عنوان ستون خیمه انقلاب است، هستند.

رضا علیزاده مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان در نشست مشترک با رییس شورای عالی قشر بسیج و رییس سازمان بسیج کارمندی گفت: بسیج یک نهاد مردمی و جزء تشکل های شاخص نظام اسلامی است و بی تردید می تواند منشا اثرات خیری در عرصه های مختلف کشور شود.

علیزاده در خصوص ویژگی های بسیج گفت: اهداف حضرت امام (ره) برای تشکیل بسیج بسیار بلندنظرانه بوده است و حرکت بسیج می بایست در مسیر انقلاب و آرمانهای موردنظر دنبال شود .

علیزاده با توجه به بستر فضای سیاسی کشور اظهار کرد: کشورمان در شرایط حساس سیاسی قرار داشته و کشورهایی که اعتلای ایران را بر نمی تابند به اشکال مختلف درصدد منزوی کردن و ضربه زدن به کشورمان هستند که با درایت و تدبیر باید با این موضوع مواجهه داشت .

وی در خصوص مدیران انتصاب شده در دولت تدبیر و امید گفت: افرادی که امروز برای جایگاه های مختلف مدیریتی استان انتخاب شده اند، دلسوز و دلبسته نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، گاها تلقی ناصواب و یک برداشت سیاسی یکسویه در خصوص آنان وجود دارد که این موضوع باید اصلاح شده و با برداشت دقیق تر از توانمندی، دیدگاه ها و اعتقاداتشان حمایت همه جانبه از آنان صورت گرفته تا اهداف و برنامه های دولت یازدهم محقق شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: به عنوان یکی از مدیران اجرایی تاکید می کنم، مدیران این دولت نیز پایبند به نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی که در راس آن ولایت فقیه به عنوان ستون خیمه انقلاب است، هستند و این موضوعات جزء خط قرمز بوده و هیچگاه عدول نمی شود.

علیزاده گفت: امروز فارغ از همه مباحث سیاسی باید مهمترین دغدغه، پرداختن به مباحث توسعه ای استان و اشتغال باشد که همه باید با ایجاد فرصت خدمتگزاری برای مدیران دلسوز و تلاش سازنده همه گروه های فعال، دست به دست هم دهیم تا ارتقای جایگاه استان فراهم شود./منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی