گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
نوامبر 26, 2013 کد خبر : 22612 خبر ها

فرماندار انزلی از تمایل سرمایه گذار خارجی در زمینه گردشگری خبر داد

فرماندار انزلی از تمایل سرمایه گذار خارجی در زمینه گردشگری خبر داد

گیلانیان : ˈ سعادتمند داوودی ˈ گفت: توافق هایی برای احداث یک پارک آبی با مشارکت سرمایه گذار ایرانی صورت گرفته و یک قطعه زمین نیز جانمایی شده است .

وی خاطرنشان کرد : با توجه به تمایل گردشگران برای سفر به بندرانزلی در تلاش برای بهبود امکانات اقامتی ، هتل ها ، رستوران ها، افزایش تفریحگاه های مناسب با هدف ماندگاری مسافران هستیم .

فرماندار انزلی افزود : به واسطه داشتن یک بندر بزرگ و مجهز و وجود منطقه آزاد از تولیدکنندگان برای ایجاد کارخانه و از تجار و صادرکنندگان برای ایجاد دفتر و انجام امور صادراتی در این شهرستان دعوت می کنیم .

وی تاکید کرد: به مسوولان شهرستان دستور برای کمک و حمایت از سرمایه گذاران واقعی و تسهیل در امور آنها داده شده است.

داوودی با اشاره به این که هم اکنون یکی از فعال ترین شهرک های صنعتی در حسن رود انزلی قرار دارد؛ از انجام عملیات ساخت شهرک دوم در خمیران خبر داد.

فرماندار انزلی یکی دیگر از ظرفیت ها و استعدادهای شهرستان را ورزش عنوان و تصریح کرد : از فعالیت انواع باشگاه ها و تفریحات ورزشی نیز استقبال می کنیم.

شهرستان بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری شمال غرب مرکز گیلان و کرانه جنوبی دریای خزر با بهره مندی از دریای خزر، تالاب انزلی ، منطقه آزاد، بندرگاه از مراکز مهم تجاری و گردشگری استان گیلان محسوب می شود./منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی