گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
سپتامبر 22, 2012 کد خبر : 12689 خبر ها

صیح امروز :

فرماندار جدید شهرستان املش معرفی شد

فرماندار جدید شهرستان املش معرفی شد

گیلانیان : صبح امروز جلسه شورای اداری املش بریاست  خسرو صادقی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان در محل فرمانداری املش برگزار شد .

در این نشست که امام جمعه ، فرماندار جدید و اسبق املش ، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان ، نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ، رؤسای ادارات و جمعی از اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران شهرستان املش حضور داشتند .
خسرو صادقی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان گفت : در شرایط سخت تحریم فعلی کار کردن سخت است و بیش از ۳۰ سال است که دشمنان با لجاجت تمام در حال توطئه علیه نظام جمهوری اسلامی هستند ولی ما مسئولان وظیفه داریم با کار و تلاش شبانه روزی مشکلات مردم را حل کنیم .

وی افزود : پس از پیروزی انقلاب کارهای بزرگی انجام شده ولی کافی نیست و باید با بهره گیری از منابع انسانی توانمند و با کمک بخش خصوصی آنچه حق مردم است را اداء کرد و همه باید تلاش کنیم .

خانم مهرورز مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان گفت : در سفر گذشته به شهرستان املش از نزدیک با محرومیت های شهرستان و مردم آن آشنا شدم و البته درتوزیع اعتبارات به مناطق محروم باید توجه بیشتری شود .

در ادامه این نشست  خسرو صادقی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان از تلاش دو و نیم ساله محمد اکبری فرماندار اسبق املش قدردانی و مهدی جعفری را بعنوان فرماندار جدید املش معرفی کرد .

اخبار مرتبط

نظرات

  • یادمان باشد که جوانهایی مانند دکتر مهدی جعفری حاصل شجاعت و دوراندیشی یک استاندار شجاع چون سعادتی بود که اعتماد به جوانان را در عمل و نه در شعار به تحقق داد.
    در واقع با امضای سعادتی جعفری‌ها به وزارت کشور معرفی شدند. ان شاءالله مبارک باشد.
    قطعا این دوره تاریخی برای تزریق اعتماد به نفس به جوانان مومن گیلان دیگر تکرار نخواهد شد.
    خدا پشت و پناه سعادتی باشد. ما در گیلان قدرش را ندانستیم
    علی حقیقت خواه از رشت

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی