گیلانیان
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ Sunday, 15 December , 2019
مهر ۱۵, ۱۳۹۸ کد خبر : 75288 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

فشار بیرونی بر دانشگاه علوم پزشکی گیلان پذیرفتنی نیست

فشار بیرونی بر دانشگاه علوم پزشکی گیلان پذیرفتنی نیست

گیلانیان : مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: در مسیر بهبود زیرساخت های حوزه سلامت استان، فشار بیرونی بر دانشگاه علوم پزشکی گیلان از هیچ کس پذیرفتنی نیست.

حجت الاسلام والمسلمین علی اسماعیلی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان، صبح امروز در نشست هیات رئیسه دانشگاه، با اشاره به قیام امام حسین (ع) و حق طلبی ایشان در برابر بی عدالتی حاکمان و ظالمان،  گفت: اگر امروز ما خود را شیعه و پیرو امامان و معصومین(ع) می‌دانیم، باید مسیر حرکت ما در تمام امورات زندگی به ویژه برای خدمت به مردم ، در مسیر حرکت این عزیزان بوده و همواره در پی اجرای عدالت و عامل به آن باشیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر شاهد اقدامات و پیگیری های خوبی در زمینه بهبود زیرساخت ها ی حوزه سلامت در استان هستیم و انتظار داریم این پیگیری مستمر و مداوم باشد تا مردم از ثمرات آن بهره مند شوند و در این مسیر فشار بیرونی بر دانشگاه از هیچ کس پذیرفتنی نیست.

این مقام مسئول، تصریح کرد: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، همواره از اقدامات خوبی که برای مردم و بهبود وضعیت دانشگاه و دانشگاهیان باشد حمایت خواهد کرد و در این مسیر با هیچ کس تعارفی نیز نخواهد داشت.

اسماعیلی با تاکید بر اینکه دانشگاه جایی برای جولان دادن افراد صاحب نفوذ و وارد کردن فشارهای سیاسی به مسئولان دانشگاه نیست، اظهار داشت: تا زمانی که در این دانشگاه حضور دارم، اجازه نخواهم داد تا افرادی بخواهند با استفاده از رانت و فشار، مانع حرکت رو به جلوی دانشگاه باشند.

وی ادامه داد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی فرصتی ایجاد شده تا شیفتگان خدمت به مردم بتوانند در عرصه های مختلف به فعالیت بپردازند، پس ما باید قدردان انقلاب و نظام باشیم و همواره برای حفظ این نظام اسلامی جانفشانی کنیم، چرا که همه بدهکار نظام و انقلاب هستیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

گیلانیان به گزارش فارس : با دستور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه هنرمندان کماکان از پرداخت مالیات به صورت کامل معاف هستند؛ این در حالی است که مالیات حقوق کارگران و کارمندان پیش از پرداخت به آن‌ها از حساب‌شان کسر می‌شود!

سلبریتی‌ها لاکچری