گیلانیان
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ Friday, 6 December , 2019
بهمن ۱۲, ۱۳۹۷ کد خبر : 71823 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

امام جمعه رشت :

فشار و تهدیدات قدرت‌های استکباری هیچ تأثیری بر اقتدار نظام ندارد

فشار و تهدیدات قدرت‌های استکباری هیچ تأثیری بر اقتدار نظام ندارد

گیلانیان : امام جمعه رشت با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی سبب احیای اسلام و عدم وابستگی به غرب شد، گفت: فشار و تهدیدات قدرت‌های استکباری هیچ تأثیری بر اقتدار نظام ندارد.

آیت الله رسول فلاحتی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه رشت با اشاره به ۱۲ بهمن سالروز بازگشت امام(ره) پس از ۱۵ سال تبعید به کشور، اظهارکرد: ۱۲ بهمن یکی از روزهای مبارک در تاریخ نظام مقدس اسلامی است. امام خمینی (ره) با پیروزی انقلاب اسلامی اسلام را در دنیا دوباره احیا کرد.

وی به تشکیل دولت موقت با نخست‌وزیری مهدی بازرگان اشاره کرد و افزود: وی به دلیل تلاطم‌های آن دوران و همچنین بی کفایتی موفق نشد از فرصت مسئولیتی که از سوی امام خمینی (ره) به او داده شده بود استفاده کند.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه در دوران پهلوی کشور به دولت‌های خارجی در همه زمینه وابسته بود، گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران به واسطه وجود مبارک شهدا، تلاش روحانیت و در رأس آنها امام راحل و پشتوانه مردمی به یک قدرت بزرگ در جهان تبدیل شده است.

وی در ادامه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تنها قدرت مستقل در دنیا است، بیان‌کرد: در طول ۴۰ سال گذشته هیچ تهدید و فشاری از سوی دشمنان بر روی این نظام و مردم تأثیرگذار نبوده و نتوانسته بر اقتدار نظام مقدس اسلامی خدشه وارد کند.

آیت الله فلاحتی به صبحت‌های وزیر خارجه فرانسه مبنی بر تجدیدنظر در ساخت موشک‌های بالستیک ایران و ارسال نکردن تجهیزات نظامی به گروه‌های مقاومت در منطقه نیز اشاره‌کرد و گفت: مصاحبه برخی از چهره‌های سیاسی غربی و شرقی متاثر از گفتمان صیهونیست‌ها است.

وی با اشاره به اعتراض ۹۹ درصد مردم اروپا علیه نظام سرمایه‌داری، ادامه داد: امروز همه ملت‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که غرب و آمریکا در حال افول است.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه آمریکا تاکنون ۱۶۲ کودتا طی ۱۰۶ سال در نقاط مختلف جهان انجام داده است، تصریح‌کرد: در روزهای گذشته نیز شاهد کودتا نافرجام این کشور در ونزوئلا بودیم این کشور به دنبال نابود کردن دولت‌های قانونی و به قدرت رساندن دست نشانده‌های خود در این کشورها است.

وی با اشاره به حمایت نظام مقدس اسلامی از ملت‌های مظلوم دنیا، آن را برگرفته از آموزه‌های اسلامی و دینی برشمرد و ادامه داد: در این میان شاهد این هستیم که برخی از عوامل داخلی به حمایت از آمریکا پرداخته و اقدامات ما را زیرسوال می برند.

امام جمعه رشت با تأکید برایستادگی ملت بزرگ ایران در طول چهل ساله گذشته بر روی آرمان‌ها انقلاب اسلامی، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیاری در حوزه های مختلف علمی، نظامی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی به دست آمده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

اگر توان مدیریت ندارید مسئولیت نپذیرید

امام خامنه‌ای خطاب به داوطلبان نمایندگی مجلس:

اگر توان مدیریت ندارید مسئولیت نپذیرید

واردات اقلام دارویی هیچ سنخیتی با حوزه پزشکی ‌ندارد

نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس:

واردات اقلام دارویی هیچ سنخیتی با حوزه پزشکی ‌ندارد

تحجر و بازگشت به عقب حوزه های علمیه را تهدید می کند

ییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا :

تحجر و بازگشت به عقب حوزه های علمیه را تهدید می کند

گیلانیان به گزارش الف : حجت الاسلام کاشانی؛ پژوهشگر تاریخ اسلام: حضرت علی (ع) برای رسیدن به قدرت حاضر به گفتن یک دروغ نشد ، اما سه مسئول دولتی ما گفتند بنزین سهمیه بندی نمی‌شود ولی شد!