گیلانیان
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ Saturday, 15 June , 2019
خرداد ۱۹, ۱۳۹۵ کد خبر : 49375 خبر ها

نایب رئیس اتاق اصناف کشور

فضای نمایشگاهی استان گیلان با استانداردهای جهانی فاصله دارد

فضای نمایشگاهی استان گیلان با استانداردهای جهانی فاصله دارد

نایب رئیس اتاق اصناف کشور با بیان اینکه فضای نمایشگاهی گیلان با استانداردهای جهانی فاصله دارد گفت: گیلان شایسته و نیازمند فضای نمایشگاهی مطابق با استانداردهای جهانی است.

جلال‌‌الدین محمد شکریه در حاشیه برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت گیلان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه یک اقدام در تنظیم بازار است اظهار داشت: مردم در نمایشگاه‌ها به دلیل فروش رقابتی محصول و وجود بازرسان و ناظرین با امنیت خاطر خرید می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه سازمان صنعت, معدن و تجارت گیلان و اتاق اصناف گیلان در برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت نقش آفرینی داشتند افزود: قرارگرفتن بخش خصوصی و دولتی در کنار هم اطمینان ارائه کاری شایسته را به مردم می دهد و این امر در برگزاری نمایشگاه‌های بهاره و پاییزه به خوبی مشهود است.

شکریه برگزاری نمایشگاه‌های این‌چنینی را در تنظیم بازار موثر دانست و خاطرنشان کرد: با  اشراف نظارتی و بازرسی در نمایشگاه‌ها از اجحاف به حقوق شهروندان جلوگیری می‌شود.

رئیس اتاق اصناف گیلان با اشاره به اینکه فروش فوق العاده از مسائلی است که در قانون نظام صنفی ما نهادینه شده است افزود: در قانون نظام صنفی, فروش فوق العاده با نظارت اتحادیه‌های صنفی مربوطه و اتاق اصناف شهر و منطقه قابل اجرا است.

نایب رئیس اتاق اصناف کشور با بیان اینکه در ۴۰۰ شهر ایران اتاق اصناف وجود دارد تصریح کرد: تیم بازرسی اتاق اصناف, همه ساله در ایام ۱۰ روز باقی‌مانده به ماه مبارک رمضان تمهیدات لازم را با بهره‌گیری از تجربیات گذشته در دستور کار قرار داده و اجرا می‌کند.

شکریه با اشاره به اینکه با بازرسی و طرح نظارتی بازار, نقاط ضعف را رفع و خدمات بهتری را به شهروندان ارائه می‌دهیم افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و بررسی انبارهای موجود, تا چند ماه اخیر به هیچ عنوان با کمبود کالا در کشور، استان‌ها و شهرستان‌ها مواجه نیستیم.

وی با بیان اینکه شرکت‌های پخش در استان‌ها نیز در این حوزه به خوبی فعالیت می‌کنند خاطرنشان کرد: با تمهیدات انجام شده, امسال نیز مانند سال‌های گذشته, ماه مبارک رمضان در بحث اقتصادی، نظارتی و بازرسی به خوبی مدیریت می‌شود.

نایب رئیس اتاق اصناف کشور با بیان اینکه فضای نمایشگاهی استان با استانداردهای جهانی فاصله دارد تصریح کرد: گیلان شایسته و نیازمند فضای نمایشگاهی مطابق با استانداردهای جهانی است.

وی افزود: البته با همین فضای نمایشگاهی, گیلان در ارزیابی و رتبه سنجی سازمان صنعت, معدن و تجارت در رتبه بندی برگزاری نمایشگاه جزو پنج نمایشگاه برتر کشور است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

تولید برق در گیلان بیشتر از مصرف است

مدیرعامل برق منطقه ای گیلان :

تولید برق در گیلان بیشتر از مصرف است

فرسودگی شبکه برق گیلان/ عملکردها ضعیف بوده است

نماینده آستانه اشرفیه و کیاشهر :

فرسودگی شبکه برق گیلان/ عملکردها ضعیف بوده است

عدم رعایت استانداردها به بازار صادراتی گیلان آسیب رسانده است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان :

عدم رعایت استانداردها به بازار صادراتی گیلان آسیب رسانده است

خرید توافقی پیله تر ابریشم در گیلان آغاز شد

مدیر تعاون روستایی گیلان :

خرید توافقی پیله تر ابریشم در گیلان آغاز شد

برداشت عسل از ۲۹۰ هزار کندو در گیلان/۵۵۰۰ تن عسل تولید می شود

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی گیلان :

برداشت عسل از ۲۹۰ هزار کندو در گیلان/۵۵۰۰ تن عسل تولید می شود

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz