گیلانیان
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ Saturday, 14 December , 2019
خرداد ۲۴, ۱۳۹۷ کد خبر : 67436 خبر ها

فرماندار آستارا :

فعالیت ۶ تشکل مردم نهاد در شهرستان مرزی آستارا

فعالیت ۶ تشکل مردم نهاد در شهرستان مرزی آستارا

گیلانیان : فرماندار آستارا با اشاره به موافقت هیأت نظارت بر عملکرد تشکل های مردمی این شهرستان با تأسیس یک تشکل دیگر، گفت: با تاسیس این تشکل در مجموع شش تشکل مردم نهاد در آستارا فعالیت می کنند.

یونس رنجکش با اشاره به موافقت هیات نظارت بر عملکرد سازمان های مردم نهاد فرمانداری آستارا با تشکیل یک تشکل مردم نهاد دیگر در این شهرستان، اظهار کرد: این تشکل در حوزه زنان و خانواده فعالیت می کند.

وی افزود: با صدور مجوز فعالیت این تشکل، تعداد سازمان های مردم نهاد موافقت شده از سوی فرمانداری شهرستان مرزی بندر آستارا به شش تشکل رسیده است.

فرماندار آستارا با بیان اینکه ساماندهی تشکل های مردم نهاد یکی از وظایف مهم وزارت کشور در راستای بهره مندی از این ظرفیت ها است، گفت: در شهرستان آستارا نیز طی یک سال اخیر تلاش شده با توجه به غفلت هایی گذشته به این حوزه شتاب بیشتری داده شود.

رنجکش ادامه داد: ارتباط منطقی و قانونی با فعالان اجتماعی نقش مهمی در ساماندهی فعالیت ها و بهره مندی و بهره وری صحیح از ظرفیت های مردمی موجود در جامعه برای رفع مشکلات و فعالیت های توسعه اجتماعی دارد.

وی گفت: آموزش این تشکل ها و برنامه ریزی برای هدفمند سازی فعالیت های آنان ازجمله برنامه های مهم فرمانداری آستارا در سال جاری است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

گیلانیان به گزارش فارس : با دستور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه هنرمندان کماکان از پرداخت مالیات به صورت کامل معاف هستند؛ این در حالی است که مالیات حقوق کارگران و کارمندان پیش از پرداخت به آن‌ها از حساب‌شان کسر می‌شود!

سلبریتی‌ها لاکچری