گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
مارس 7, 2016 کد خبر : 46731 خبر ها

فعالیت ۷۵۰واحد نانوایی آزادپز گیلان در ایام نوروز

فعالیت ۷۵۰واحد نانوایی آزادپز گیلان در ایام نوروز

گیلانیان : مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۷کشورگفت:۵۷۰ واحد نانوایی آزاد پز نیز بدون محدودیت زمان پخت، نان مصرفی شهروندان و مسافران نوروزی را تامین خواهند کرد.

رمضان کامران‌پی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه گیلان استفاده از نان سالم را حق مصرف کننده دانست و بر لزوم بهداشتی بودن واحدهای نانوایی و عدم استفاده از افزودنی های غیر مجاز در تهیه نان تاکید کرد.

وی با اشاره به کیفیت مطلوب گندم تحویلی به کارخانجات آردسازی استان در چند سال اخیر،بر تلاش شرکت غله در تهیه گندمهای مرغوب تاکید و یکی از عوامل ارتقاء کیفیت مطلوب نان استان را مرهون این تلاشها دانست و در ادامه بر لزوم ارتقاء مهارت پخت نانوایان و نقش آن در افزایش کیفیت نان تاکید کرد.

کامران پی خاطر نشان کرد:گذراندن دوره های فنی و حرفه ای مهارت پخت نان، توسط آن دسته از نانوایانی که هنوز موفق به گذراندن این دوره نشده‌اند موجب ارتقای کیفیت نان گیلان می شود.

رمضان کامران‌پی همچنین با بیان این نکته که “درِ شرکت غله،همیشه به روی نانوایان عزیز باز است” از تعامل سازنده با نانوایان، بعنوان یکی از عوامل ایجاد همدلی و همزبانی نام برد،و با اشاره به در پیش بودن تعطیلات نوروز و حضور مسافران از سراسر کشور در استان گیلان، خواستار برنامه ریزی لازم از سوی اتحادیه نانوایان در خصوص کشیک نوروزی واحدهای نانوایی به جهت رفاه حال مسافران و دسترسی آسان به نان، در ایام تعطیلات نوروز شد.

وی با بیان اینکه نانوایان می توانند از بیستم اسفندماه جاری نسبت به دریافت سهمیه آرد فروردین ماه اقدام کنند،تصریح کرد: در حالت عادی بیست و پنجم هرماه سهمیه آرد آنها ارائه می شود که به دلیل تعطیلات نوروزی، پنج روز زودتر این سامانه باز خواهد شد.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه هفت، از کشیک ۵۰۰ واحد نانوایی شامل واحدهایی که سهمیه آرد یارانه ای دریافت می کنند، در نوروز امسال در استان گیلان خبر داد و گفت: علاوه بر کشیک این تعداد واحدهای نانوایی، ۵۷۰ واحد نانوایی آزاد پز نیز بدون محدودیت زمان پخت، نان مصرفی شهروندان و مسافران نوروزی را تامین خواهند کرد./ منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد