گیلانیان
پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ Thursday, 25 February , 2021
مارس 22, 2020 کد خبر : 77771 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان:

فعالین حوزه تولید سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی

فعالین حوزه تولید سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی

گیلانیان : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان فعالین حوزه تولید را سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی عنوان کرد و گفت: با ارائه راهکارهای مناسب و خدمات قابل‌توجه به تولیدکنندگان می‌توان منتظر تولید بیشتر و جهش تولید در جامعه بود.

عباس علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اهمیت انتخاب شعار سال توسط رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: نام‌گذاری و توجه رهبری در سال‌های اخیر به حوزه تولید و اقتصاد، نشان از اهمیت و لزوم توجه بیشتر همه دست‌اندرکاران به این موضوع مهم در کشور دارد.

وی با اشاره به راهکارهای مختلف در تسریع  تحقق “جهش تولید ” در کشور گفت: اگر دولت بتواند برای کمک به واحدهای تولیدی تسهیلات ارزان‌قیمت قرار داده و کاهش سود بانکی برای فعالین حوزه صنعت را در دستور کار قرار دهد، تحقق این شعار محسوس و ملموس خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با تأکید بر لزوم ارائه خدمات مناسب به واحدهای تولیدی در راستای تحقق شعار سال تصریح کرد: با توجه به مشکلات اغلب واحدهای صنعتی در حوزه مالیات، ایجاد مشوق‌ها و تخفیفات مالیاتی و تأمین مواد اولیه می‌تواند، زمینه تولید بیشتر در کشور را فراهم کند.

وی سهم بالای کارفرما در پرداخت بیمه کارگران واحدهای تولیدی را یکی از دغدغه‌های تولیدکنندگان دانست و افزود: در نظر گرفتن تخفیف مناسب و یا پرداخت رایانه‌ای بخشی از سهمیه کارفرمایان در بیمه کارگران، توسط دولت می‌تواند نویدبخش فعالیت بیشتر حوزه صنعت و تولید در کشور باشد.

علیزاده مشکل سیستم خدمات ارزی بانک مرکزی برای واحدهای فعال در زمینه صادرات را یکی دیگر از دغدغه واحدهای تولیدی و صادرکننده عنوان کرد و گفت: اگر شرایطی ایجاد شود که صادرکنندگان ارز خود را در کشور دریافت و درجاهای نیاز و  مدنظر هزینه کنند زمینه فعالیت بیشتر در حوزه تولید بیشتر خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با توجه به سیاست‌گذاری‌های چند سال اخیر، گیلان را استانی غیر صنعتی دانست و افزود: با توجه به سیاست‌گذاری انجام‌شده، گیلان به‌عنوان قطب کشاورزی در نظر گرفته‌شده و با توجه به اینکه واحدهای صنعتی بزرگی در استان فعال نیستند، برای بخش صنعت فعال موجود در استان، باید اقدامات مناسبی صورت بگیرد.

علیزاده فعالین حوزه تولید را سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی عنوان کرد و گفت: با ارائه راهکارهای مناسب و خدمات قابل‌توجه به تولیدکنندگان می‌توان منتظر تولید بیشتر و جهش تولید در جامعه بود تا به فرموده رهبری معظم، رونق تولید برای مردم محسوس و قابل‌لمس شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

ترافیک شهری عامل معضلات روحی و روانی است

نماینده ولی‌فقیه در گیلان :

ترافیک شهری عامل معضلات روحی و روانی است

حد غنی‌سازی ایران ۲۰درصد نیست متناسب با نیاز کشور ممکن است به ۶۰درصد هم برسد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری:

حد غنی‌سازی ایران ۲۰درصد نیست متناسب با نیاز کشور ممکن است به ۶۰درصد هم برسد