گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
ژانویه 16, 2013 کد خبر : 16489 خبر ها

رهبر انقلاب در ديدار مسئولان و كاركنان حفاظت اطلاعات نيروهاي مسلح:

فهم، دشمن‌شناسی و لحظه‌شناسی ملت اعجاب‌انگیز است

فهم، دشمن‌شناسی و لحظه‌شناسی ملت اعجاب‌انگیز است

گیلانیان : جبهه استکبار همه تلاش و توان خود را به کار گرفته تا با تحریم‌ها و فشار‌ها، ملت ایران را وادار به تسلیم کند؛ اما این ملت سختی‌ها را تحمل می‌کند، زیرا نقشه و تاکتیک دشمن و هدف راهبردی او را متوجه شده و بر پایه فهم و تشخیص درست، عمل می‌کند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان و کارکنان حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح، با اشاره به قطعی بودن وعده الهی در یاری صابران و متوکلین و یاری کنندگان دین خدا، تأکید کردند: مصداق عینی تحقق وعده الهی، نظام جمهوری اسلامی است که به رغم همه فشار‌ها و طراحی‌های دشمن، پس از گذشت ۳۴ سال، اکنون یک نظام محترم، مقتدر، اثرگذار در مسائل منطقه‌ای و جهانی، دارای ملتی بزرگ، فهیم، دشمن‌شناس و لحظه‌شناس و دارای پیشرفت‌های بزرگ علمی است.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر این که باید به خداوند متعال توکل کرد و به یاری خداوند نیز خوشبین بود، افزودند: جبهه استکبار همه تلاش و توان خود را به کار گرفته است تا با تحریم‌ها و فشار‌ها، ملت ایران را وادار به تسلیم کند؛ اما این ملت سختی‌ها را تحمل می‌کنند، زیرا نقشه و تاکتیک دشمن و هدف راهبردی او را متوجه شده و بنا به فهم و تشخیص درست، عمل می‌کند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان کردند: همان گونه که پیروزی انقلاب اسلامی در شرایط ناباورانه سال ۵۷، مصداق تحقق وعده الهی بود، ادامه انقلاب اسلامی و توانمندی و قدرتمندی و پیشرفت افزایش یابنده آن نیز، به رغم همه تندباد‌ها و فشارهای سنگین و دشمنی عمیق دنیای استکبار، مصداق عملی شدن وعده الهی است.

Rahbar2ایشان، فهم، دشمن‌شناسی و لحظه‌شناسی ملت ایران را یکی از مسائل اعجاب انگیز خواندند و افزودند: در قضایای سال ۸۸ که دشمن تصور می‌کرد، طراحی ده ساله او ضد جمهوری اسلامی به نتیجه رسیده است، ملت ایران با قدرت در صحنه حاضر شد و بر دهان مخالفان و معارضان بین‌المللی زد؛ چه برسد به مزدوران داخلی آن‌ها که در مقابل عظمت ملت ایران به شمار نمی‌آیند.

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: ملت ایران بار دیگر در روز ۲۲ بهمن، قدرت، شادابی و فهم خود را در مقابل جهانیان، به رخ خواهد کشید.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بخش دیگری از سخنان خود، حفاظت اطلاعات را ایمنی‌بخش نیروهای مسلح و مسئولیت آن را سنگین، افتخار آمیز و همراه با شرف و منزلت دانستند و تأکید کردند: از دیدگاه اسلام، نیروهای مسلح، مجموعه‌ای مکانیکی و همچون یک ماشین بی‌اراده نیستند، بلکه سازمانی انسانی و دارای مجموعه‌ای از عقل و خرد، عزم و اراده و تصمیم، و ایمان و عواطف است.

منبع : تابناک

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی