گیلانیان
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ Thursday, 6 October , 2022
ژانویه 25, 2014 کد خبر : 24078 خبر ها

مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان:

قدرت تولید برق گیلان به بیش از ۲۰۰۰ مگاوات رسید

قدرت تولید برق گیلان به بیش از ۲۰۰۰ مگاوات رسید

۱۳۲ نفر از افراد جدیدالاستخدام امروز مراسم سوگند را در شرکت برق منطقه‌ای گیلان برگزار و فعالیت خود را آغاز کردند./منبع : فارس

گیلانیان : مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت: اکنون قدرت تولید برق در گیلان به حدود ۲ هزار و ۸۰۰ مگاوات رسیده است که تقریباً سه برابر مصرف استان است.

کریم آزادگان امروز در مراسم سوگند کارکنان جدیدالاستخدام شرکت برق منطقه‌ای گیلان گزارشی از میزان تولید و مصرف برق در کشور را ارائه کرد.

وی با بیان اینکه قبل از انقلاب ۷ هزار مگاوات قدرت منصوبه در کشور داشتیم، اظهار کرد: با پایان جنگ تحمیلی موظف شدیم شبکه‌های تولید برق را سرپا نگه داریم و با برنامه‌ریزی درست پاسخگوی نیازهای جامعه باشیم.

این مسئول با اشاره به اینکه در دوران جنگ تحمیلی قدرت تولید برق را به ۱۳ هزار مگاوات رساندیم، افزود: پس از این دوران، وزارت نیرو دو هدف بزرگ شامل تربیت نیروی انسانی معتقد، ماهر و متخصص و توسعه صنعت برق برای تامین نیاز بخش‌های صنعتی، کشاورزی، خانگی و خدمات عمومی را پیگیری کرد.

وی رسیدن به خودکفایی و کاهش وابستگی صنعت برق به خارج از کشور را از دیگر وظایف شرکت برق عنوان کرد و افزود: با تلاش زیاد توانستیم قدرت تولید برق را به حدود ۷۰ هزار مگاوات برسانیم.

آزادگان تمام شغل‌ها و پست‌های سازمانی در صنعت برق را مهم و حساس خواند و ادامه داد: کمترین غفلت موجب ایجاد خسارت‌های سنگین در این صنعت می شود.

وی وجود افراد متخصص و متعهد در صنعت برق را از جمله ویژگی‌های این شرکت برشمرد و تصریح کرد: این نیروهای متخصص با استفاده از منابعی که در اختیار آنها است به نحو صحیح و درست در راستای خدمتگزاری شایسته به مردم کشورمان هزینه می‌کنند.

به گفته مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان، فرهیخته‌ترین، متخصص‌ترین و با دانش‌ترین افراد در شرکت برق منطقه‌ای گیلان مشغول به خدمت هستند.

وی با ابراز نارضایتی از فرآیند طولانی مدت استخدام کارکنان شرکت برق گیلان یادآور شد: وزارت نیرو یکی از وزارتخانه‌های سرافراز کشور است.

آزادگان این افتخار و بالندگی را به خاطر وجود منابع انسانی ارزشی، متعهد و متخصص دانست.

وی میزان تولید برق در گیلان قبل از انقلاب را ۴۵۰ مگاوات برق ذکر کرد و گفت: اکنون قدرت تولید برق در گیلان به حدود ۲ هزار و ۸۰۰ مگاوات رسیده است که تقریباً سه برابر مصرف استان برق تولید می‌کنیم.

مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان خاطرنشان کرد: امیدواریم کارکنان نیز با راستی، درستکاری و صداقت و اجتناب از مسائل حاشیه‌ای بتوانید موجب هم‌افزایی بیشتر در صنعت برق شوند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی